«Рідне місто» у новій міській раді

Юрій Гриценко

 

За підсумками голосування на виборах до міської ради партія «Рідне місто» отримала четвертий результат і 10,94% голосів виборців. Отже, у міськраді Кременчука VII скликання інтереси кременчужан представлятимуть 6 представників від «Рідного міста» – Юрій Гриценко, Олександр Роженко, Сергій Мельник, Володимир Шибашов, Валентина Головко та Олександр Плескун.

Юрій Гриценко

«Ми не забруднюємо руки брехнею!»

Юрій Гриценко, голова партії «Рідне місто»:

– Я вважаю, що партія «Рідне місто» провела свою виборчу кампанію цивілізовано, чесно, прозоро. Ми нікого не поливали брудом, відкрито спілкувались з кременчужанами. Деякі проблеми вдалося вирішити і в ході зустрічей із городянами. Кандидати від «Рідного міста» під час виборчої кампанії, спираючись виключно на європейські цінності, показали всім, що можна бути ввічливими, толерантними, вміти слухати і чути людей. На жаль, брудні чутки, якими поливали нас опоненти, не дали змоги кременчужанам створити об’єктивну картину, а відтак, можливо, і зробити гідний вибір. Звісно, ми розраховували на більшу підтримку.

Я особисто і всі представники партії «Рідне місто» щиро дякуємо тим, хто повірив нам, хто прийшов на дільницю і проголосував за «Рідне місто». Ми вас не підведемо!

Жодна з проблем, про які йшла мова під час зустрічей із кандидатами, не залишиться без уваги. Буде створено перелік необхідних документів і зроблено всі кроки для їх вирішення. Ініціативи, котрі були задекларовані у наших програмах, будуть запропоновані депутатському корпусу для втілення у життя. Партія «Рідне місто» – відкрита для всіх. Наша постійна адреса: вул. 60-річчя Жовтня, 78-А. Телефони:    79-22-62; 5-15-73.

Ми чекаємо кременчужан, для яких не менш сумлінно працюватимемо і надалі!

Обрані народом, які не стали депутатами

Чимало кандидатів від «Рідного міста» набрали найбільшу кількість голосів у своїх виборчих округах, але депутатами не стануть через низьку квоту місць у міськраді, отриману партією.

– На жаль, новий виборчий закон продемонстрував суттєві недоліки – кандидати від «Рідного міста» здобули перемогу в багатьох округах, але, згідно з квотою, яку в цілому здобула партія, вони не зможуть стати депутатами, – констатував голова партії Юрій Гриценко. – Я вважаю це порушенням прав виборців, і наша політсила сприятиме внесенню відповідних змін у законодавство в подальшому. Але всі кандидати, які перемогли у виборчих округах, продовжать працювати на благо своїх виборців, незважаючи на те, що не здобули депутатський мандат.
    Кандидати від «Рідного міста», які перемогли в округу, але не увійдуть до міської ради:

Євген Алєксєєв (в/о №6);

Василь Волошин (в/о №28);

Олег Фещенко (в/о №31);

Петро Шувалов (в/о №34).

      Енергія, ініціативність і небайдужість:

      Юрій Гриценко, лідер партійного списку.

    54 роки, директор ТОВ «Панорама Кременчука». Понад 20 років Юрій Васильович віддав армії. Полковник запасу. Офіцер з вищою військовою освітою. Виконував миротворчу місію у колишній Республіці Югославія. Учасник бойових дій. Сьогодні він очолює громадську організацію «Рідне місто» та однойменну партію, яку і представлятиме у міській раді. Депутатом міськради Кременчука Юрій Гриценко обраний втретє.

Юрій Васильович зізнається, що він – трудоголік: «Для мене не існує питань часу, простору, якщо є задача, котру потрібно виконати». Він вміє згуртувати людей в один колектив, здатний ефективно працювати. Але найголовнішим завданням як депутата він вважає все, що стосується життя людей – це благоустрій та утеплення будинків, ремонт житлового фонду, створення комфортних умов для городян. Юрій Гриценко обіцяє втілити у життя і власний проект «Рідного міста» – «Мій двір». Для цього буде визначено список дворів для реконструкції й методично, крок за кроком, перетворено їх на зразкові в усіх аспектах.

Професіоналізм плюс активна позиція

Олександр Роженко, в/о № 22, (партійний рейтинг – 28,84%)

              49 років, генеральний директор ТОВ «Торговий Олександр Роженкодім «Укртатнафта». Має вищу юридичну освіту. Вже втретє обраний депутатом Кременчуцької міськради. Колеги й опоненти вважають його одним із найактивніших депутатів. А сам Олександр Роженко вважає, що небайдужість і професійний підхід до вирішення проблем обов’язково зроблять життя у Кременчуці кращим. За сприяння депутата Олександра Роженка вирішено і вирішується чимало проблем в округу, і це бачать кременчужани.

– В моєму округу – близько 30 будинків, і в кожного, без винятку, свої проблеми. Можу сказати, що дуже багато вдалося зробити за ці 5 років, але проблеми все ще залишаються, і я буду продовжувати роботу, – говорить новообраний депутат. Олександр Роженко впевнений: йому є що запропонувати кременчужанам, бо він працював і збирається працювати надалі виключно на результат.

За ним – велике підприємство

Сергій Мельник, в/о № 40, (партійний рейтинг – 27,33%)

Сергій Мельник49 років, директор виробництва ПАТ «КВБЗ». Працює на Крюківському вагонзаводі майже 20 років. Вважає, що міський бюджет отримує замало коштів, зважаючи на те, скільки податків і зборів перераховують до державного кошика великі кременчуцькі підприємства. «Тому й міські програми з оновлення транспорту, ремонту доріг, благоустрою мікрорайонів, будівництва соціальних об’єктів фінансуються незадовільно. Змінити таке становище – ось завдання для нової міської ради», – впевнений Сергій Мельник.

Безпосередньо в округу його програма чітка і зрозуміла: ремонтувати дворові дороги, впорядкувати джерела водопостачання у дворах, дитячі майданчики не лише відремонтувати, а й огородити задля безпеки малечі, сприяти відкриттю аптеки по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова. Одне з найактуальніших питань – утеплення будинків, закриття підвалів, впорядкування майданчиків для сміття.

Має конкретну програму роботи в округу

Володимир Шибашов, в/о № 12 (партійний рейтинг – 22,52%)

Володимир Шибашов44 роки, директор Кременчуцької філії ТОВ ВК «Технополь». Володимир Шибашов має блискучу освіту: закінчив із відзнакою Кременчуцький технікум залізничного транспорту, Харківський інститут фізичної культури та Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. Він знає кожен куточок свого округу, проблеми і побажання людей, які там мешкають.

– Безпосередньо у Кременчуці чимало проблем, які потребують негайного вирішення на місцях. Це проблеми, які виникали впродовж багатьох років у результаті байдужого ставлення влади до мешканців міста у сфері житлово-комунального господарства. Забагато у нашому рідному місті занедбаних будинків, під’їздів і дворів, які потребують негайного ремонту та благоустрою, – говорить Володимир Шибашов.

Депутат має глобальну, конкретну і чітку програму. Втіливши її, Володимир Шибашов хоче перетворити свій округ на один із найбільш комфортних для життя.

Життєве кредо – любити людей

Валентина Головко, в/о № 36, (партійний рейтинг – 18,85%). Валентина Головко

63 роки, заступник голови профспілкового комітету ПАТ «КВБЗ». Трудова діяльність Валентини Данилівни пов’язана з Крюківським вагонзаводом. Двічі вона обиралась членом Крюківського райвиконкому.

Вважає одним із першочергових завдань боротьбу за налагодження роботи підприємств, створення і прийняття міськрадою проектів благоустрою не лише центру міста, а й інших його районів, створення сприятливих умов у міській інфраструктурі для людей з обмеженими фізичними можливостями, налагодження гідного харчування дітей у школах, розвиток міського громадського транспорту.

Згідно зі своєю програмою, Валентина Головко має намір вирішити проблему занедбаної будівлі «Троянда», сприяти проведенню ямкового ремонту по вул. Сербіченка та вул. Кузнечній, а ще ретельно розглянути скарги жителів свого округу на точки розливу самогону.

Пішов у депутати, щоб захистити Крюків

Олександр Плескун, в/о № 41, (партійний рейтинг – 17,9%)

Олександр Плескун   38 років. Фаховий юрист. Олександр Плескун все трудове життя віддав рідному Крюківському вагонзаводу, де працював інженером у зварювальному та експериментальному цехах, юрисконсультом, начальником юридичного відділу. Тепер він займається індивідуальною адвокатською діяльністю і є директором юридичної фірми – ТОВ «ЮРТРАНСЕРВІС» (ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»). Олександр Плескун вважає, що його досвід в юриспруденції буде корисним і в міській раді. Насамперед він опікуватиметься проблемами правого берега.

– Хочу, щоб не забували про крюків’ян, щоб питання вирішувались також і в інтересах працівників Крюківського вагонзаводу. Зараз, коли буде формуватись новий бюджет, ми будемо боротися за те, щоб захистити Крюків і Раківку, – говорить Олександр Плескун.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто