«Рідне місто» у новій міській раді

Юрій Гриценко

 

За підсумками голосування на виборах до міської ради партія «Рідне місто» отримала четвертий результат і 10,94% голосів виборців. Отже, у міськраді Кременчука VII скликання інтереси кременчужан представлятимуть 6 представників від «Рідного міста» – Юрій Гриценко, Олександр Роженко, Сергій Мельник, Володимир Шибашов, Валентина Головко та Олександр Плескун.

Юрій Гриценко

«Ми не забруднюємо руки брехнею!»

Юрій Гриценко, голова партії «Рідне місто»:

– Я вважаю, що партія «Рідне місто» провела свою виборчу кампанію цивілізовано, чесно, прозоро. Ми нікого не поливали брудом, відкрито спілкувались з кременчужанами. Деякі проблеми вдалося вирішити і в ході зустрічей із городянами. Кандидати від «Рідного міста» під час виборчої кампанії, спираючись виключно на європейські цінності, показали всім, що можна бути ввічливими, толерантними, вміти слухати і чути людей. На жаль, брудні чутки, якими поливали нас опоненти, не дали змоги кременчужанам створити об’єктивну картину, а відтак, можливо, і зробити гідний вибір. Звісно, ми розраховували на більшу підтримку.

Я особисто і всі представники партії «Рідне місто» щиро дякуємо тим, хто повірив нам, хто прийшов на дільницю і проголосував за «Рідне місто». Ми вас не підведемо!

Жодна з проблем, про які йшла мова під час зустрічей із кандидатами, не залишиться без уваги. Буде створено перелік необхідних документів і зроблено всі кроки для їх вирішення. Ініціативи, котрі були задекларовані у наших програмах, будуть запропоновані депутатському корпусу для втілення у життя. Партія «Рідне місто» – відкрита для всіх. Наша постійна адреса: вул. 60-річчя Жовтня, 78-А. Телефони:    79-22-62; 5-15-73.

Ми чекаємо кременчужан, для яких не менш сумлінно працюватимемо і надалі!

Обрані народом, які не стали депутатами

Чимало кандидатів від «Рідного міста» набрали найбільшу кількість голосів у своїх виборчих округах, але депутатами не стануть через низьку квоту місць у міськраді, отриману партією.

– На жаль, новий виборчий закон продемонстрував суттєві недоліки – кандидати від «Рідного міста» здобули перемогу в багатьох округах, але, згідно з квотою, яку в цілому здобула партія, вони не зможуть стати депутатами, – констатував голова партії Юрій Гриценко. – Я вважаю це порушенням прав виборців, і наша політсила сприятиме внесенню відповідних змін у законодавство в подальшому. Але всі кандидати, які перемогли у виборчих округах, продовжать працювати на благо своїх виборців, незважаючи на те, що не здобули депутатський мандат.
    Кандидати від «Рідного міста», які перемогли в округу, але не увійдуть до міської ради:

Євген Алєксєєв (в/о №6);

Василь Волошин (в/о №28);

Олег Фещенко (в/о №31);

Петро Шувалов (в/о №34).

      Енергія, ініціативність і небайдужість:

      Юрій Гриценко, лідер партійного списку.

    54 роки, директор ТОВ «Панорама Кременчука». Понад 20 років Юрій Васильович віддав армії. Полковник запасу. Офіцер з вищою військовою освітою. Виконував миротворчу місію у колишній Республіці Югославія. Учасник бойових дій. Сьогодні він очолює громадську організацію «Рідне місто» та однойменну партію, яку і представлятиме у міській раді. Депутатом міськради Кременчука Юрій Гриценко обраний втретє.

Юрій Васильович зізнається, що він – трудоголік: «Для мене не існує питань часу, простору, якщо є задача, котру потрібно виконати». Він вміє згуртувати людей в один колектив, здатний ефективно працювати. Але найголовнішим завданням як депутата він вважає все, що стосується життя людей – це благоустрій та утеплення будинків, ремонт житлового фонду, створення комфортних умов для городян. Юрій Гриценко обіцяє втілити у життя і власний проект «Рідного міста» – «Мій двір». Для цього буде визначено список дворів для реконструкції й методично, крок за кроком, перетворено їх на зразкові в усіх аспектах.

Професіоналізм плюс активна позиція

Олександр Роженко, в/о № 22, (партійний рейтинг – 28,84%)

              49 років, генеральний директор ТОВ «Торговий Олександр Роженкодім «Укртатнафта». Має вищу юридичну освіту. Вже втретє обраний депутатом Кременчуцької міськради. Колеги й опоненти вважають його одним із найактивніших депутатів. А сам Олександр Роженко вважає, що небайдужість і професійний підхід до вирішення проблем обов’язково зроблять життя у Кременчуці кращим. За сприяння депутата Олександра Роженка вирішено і вирішується чимало проблем в округу, і це бачать кременчужани.

– В моєму округу – близько 30 будинків, і в кожного, без винятку, свої проблеми. Можу сказати, що дуже багато вдалося зробити за ці 5 років, але проблеми все ще залишаються, і я буду продовжувати роботу, – говорить новообраний депутат. Олександр Роженко впевнений: йому є що запропонувати кременчужанам, бо він працював і збирається працювати надалі виключно на результат.

За ним – велике підприємство

Сергій Мельник, в/о № 40, (партійний рейтинг – 27,33%)

Сергій Мельник49 років, директор виробництва ПАТ «КВБЗ». Працює на Крюківському вагонзаводі майже 20 років. Вважає, що міський бюджет отримує замало коштів, зважаючи на те, скільки податків і зборів перераховують до державного кошика великі кременчуцькі підприємства. «Тому й міські програми з оновлення транспорту, ремонту доріг, благоустрою мікрорайонів, будівництва соціальних об’єктів фінансуються незадовільно. Змінити таке становище – ось завдання для нової міської ради», – впевнений Сергій Мельник.

Безпосередньо в округу його програма чітка і зрозуміла: ремонтувати дворові дороги, впорядкувати джерела водопостачання у дворах, дитячі майданчики не лише відремонтувати, а й огородити задля безпеки малечі, сприяти відкриттю аптеки по вул. Набережна лейтенанта Дніпрова. Одне з найактуальніших питань – утеплення будинків, закриття підвалів, впорядкування майданчиків для сміття.

Має конкретну програму роботи в округу

Володимир Шибашов, в/о № 12 (партійний рейтинг – 22,52%)

Володимир Шибашов44 роки, директор Кременчуцької філії ТОВ ВК «Технополь». Володимир Шибашов має блискучу освіту: закінчив із відзнакою Кременчуцький технікум залізничного транспорту, Харківський інститут фізичної культури та Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. Він знає кожен куточок свого округу, проблеми і побажання людей, які там мешкають.

– Безпосередньо у Кременчуці чимало проблем, які потребують негайного вирішення на місцях. Це проблеми, які виникали впродовж багатьох років у результаті байдужого ставлення влади до мешканців міста у сфері житлово-комунального господарства. Забагато у нашому рідному місті занедбаних будинків, під’їздів і дворів, які потребують негайного ремонту та благоустрою, – говорить Володимир Шибашов.

Депутат має глобальну, конкретну і чітку програму. Втіливши її, Володимир Шибашов хоче перетворити свій округ на один із найбільш комфортних для життя.

Життєве кредо – любити людей

Валентина Головко, в/о № 36, (партійний рейтинг – 18,85%). Валентина Головко

63 роки, заступник голови профспілкового комітету ПАТ «КВБЗ». Трудова діяльність Валентини Данилівни пов’язана з Крюківським вагонзаводом. Двічі вона обиралась членом Крюківського райвиконкому.

Вважає одним із першочергових завдань боротьбу за налагодження роботи підприємств, створення і прийняття міськрадою проектів благоустрою не лише центру міста, а й інших його районів, створення сприятливих умов у міській інфраструктурі для людей з обмеженими фізичними можливостями, налагодження гідного харчування дітей у школах, розвиток міського громадського транспорту.

Згідно зі своєю програмою, Валентина Головко має намір вирішити проблему занедбаної будівлі «Троянда», сприяти проведенню ямкового ремонту по вул. Сербіченка та вул. Кузнечній, а ще ретельно розглянути скарги жителів свого округу на точки розливу самогону.

Пішов у депутати, щоб захистити Крюків

Олександр Плескун, в/о № 41, (партійний рейтинг – 17,9%)

Олександр Плескун   38 років. Фаховий юрист. Олександр Плескун все трудове життя віддав рідному Крюківському вагонзаводу, де працював інженером у зварювальному та експериментальному цехах, юрисконсультом, начальником юридичного відділу. Тепер він займається індивідуальною адвокатською діяльністю і є директором юридичної фірми – ТОВ «ЮРТРАНСЕРВІС» (ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»). Олександр Плескун вважає, що його досвід в юриспруденції буде корисним і в міській раді. Насамперед він опікуватиметься проблемами правого берега.

– Хочу, щоб не забували про крюків’ян, щоб питання вирішувались також і в інтересах працівників Крюківського вагонзаводу. Зараз, коли буде формуватись новий бюджет, ми будемо боротися за те, щоб захистити Крюків і Раківку, – говорить Олександр Плескун.

 

 

Залишити відповідь