Рідне місто відзвітувалость про діяльність за 2015 рік.

          Секретар міської ради Юрій Гриценко і голова ГО Бойове Братство Олег Фещенко24 грудня 2015 року громадська організація “Рідне місто” провела підведення підсумків своєї діяльності за 2015 рік перед  членами і активістами організації, представниками територіальної громади міста Кременчука. Слід зазначити, що керівництво організації традиційно запрошує на свої зібрання предстаників громадських, ветеранських і волонтерських організацій, навчальних закладів міста, засобів масової інформації, громадськості.                                                                                                                                                         ЗВІТ      

       виконавчого директора громадської організації «Рідне місто» Метеля В.О.    «Про підсумки діяльності громадської організації  «Рідне місто» за 2015 рік  та завдання на 2016 рік».

   Громадська організація «Рідне місто» (далі ГО «Рідне місто») в 2015 році цілеспрямовано здійснювала свою діяльність щодо вирішення основних завдань, таких як:

   – допомога громадянам у захисті своїх прав, протидії корупції в органах місцевого самоврядування та органах державної влади, розробці і подачі пропозицій міській владі щодо виконання антикорупційного законодавства;

   – захист екологічних прав громадян, участі в реалізації екологічних програм та проектів по захисту навколишнього середовища від забруднення в місті Кременчуці;

   – патріотичне виховання у молоді шанобливого ставлення до своєї історії та культури, до ветеранів війни, учасників бойових дій, воїнів-афганців, чорнобильців та інших категорій населення;

   – активна участь представників організації у проведенні культурно-масових заходів, співпраці з музеями, бібліотеками, допомога творчим працівникам та самодіяльним коллективам    м. Кременчука;

   – подальший розвиток фізичної культури і спорту, співпраці зі спортивними школами і спортивними організаціями міста та інше.

     Виходячи з цих завдань, протягом 2015 року ГО «Рідне місто» були сплановані і проведені наступні заходи за напрямками:

І. Робота з питань співпраці з органами влади і місцевого самоврядування,   громадськістю міста, соціального захисту кременчужан.

Через громадську приймальну «Рідне місто», що розташовується за адресою: м. Кременчук, вулиця 60-річчя Жовтня, буд. 78-А, здійснюється співпраця з органами міської влади, депутатами, мешканцями міста, підприємствами, установами і організаціями. За даний період в громадській приймальні організовано 185 прийомів громадян, було прийнято і надано консультативну допомогу 546 мешканцям.

   Протягом звітного періоду подано на розгляд міської влади пропозиції щодо ремонту покрівель у багато-квартирних будинках, улаштування міжквартальних доріг в мікрорайонах; внесенні доповнень до міської програми паркової зони; змін до міської програми улаштування дитячих та спортивних ігрових майданчиків.

   З метою виконання поставлених завдань, були сплановані і проведені наступні заходи:

 1. Проект по захисту навколишнього середовища: «Збережемо природу для майбутніх поколінь».

      Акції включали прибирання  активістами організації  парків «Придніпровський»,     «Воїнів -Інтернаціоналістів», зеленої зони біля Спасо-Преображенської церкви на квт. 278 та інших, висадження молодих саджанців в мікрорайонах, участь у створенні нових сучасних дворів в мікрорайонах міста. 2. Проект: «Назустріч людям».

   В ході проведення соціального проекту «Назустріч людям» представники ГО «Рідне місто» тісно співпрацюють з територіальними центрами районів у місті, а волонтери надають посильну допомогу незахищеним верствам населення, а юристи проводять роботу, спрямовану на надання юридичної допомоги «дітям війни», людям похилого віку, ветеранам війни і праці.

3. Волонтерський рух «Хто, якщо не я?».

    Метою дано проекту є проведення акцій «Чистий двір» і «День турботи».

     В ході проведення акції «Чистий двір», за участі депутатів-мажоритарників «Рідне місто» і близько 100-а активістів організації здійснено прибирання території в мікрорайонах, а також улаштування наявних дитячих і спортивних ігрових майданчиків та їх відновлення.

     Під час заходів «Дня турботи» волонтерами організації спільно з Радами ветеранів війни мікрорайонів здіснюється допомога учасникам бойових дій і ветеранам війни із соціальних питань.
4. Шефство над Кременчуцьким обласним дитячим психо-неврологічним санаторієм «Славутич».        

       В цьому році ми продовжили здійснення шефської допомоги від ГО “Рідне місто” і депутатів-мажоритарщиків дітям санаторію. за адресою: м. Кременчук, вул. І.Приходька,110. В ході зустріей з дітьми 60-ти вихованцям санаторію були вручені солодкі подарунки.

 1. Проект «Я – громадянин України!».

       Третій рік поспіль ми ініціюємо перед керівництвом Автозаводського РВ міліції про проведення спільних вручень паспортів громадянина України 16-річним мешканцям міста у ГО «Рідне місто» В січні і червніі спільно з представником Автозаводського РВ в місті Кременчуці УДМВ України в Полтавській області в урочистій обстановці були вручені 36 юним мешканцям міста паспорта громадянина України.

 1. Воркшоп «Місто майбутнього».

   ГО «Рідне місто» організувала проведення циклу занять серед громадських активістів, студентської і активної молоді міста по вивченню існуючих проблем територіальної громади міста Кременчука, потенційних можливостей для розвитку і заохочення ініціативних мешканців до співпраці та реальних дій. Заняття проводились фахівцем з м. Львова Вікторією Бринза. У тренінгах прийняли участь представники з Кременчука, Полтави і Києва. За період проведення проекту в заняттях прийняло участь близько 100 учасників.

       А 7 травня 2015 року, за участі громадських активістів, депутатів, представників засобів масової інформації тренером-експертом, керівником тренінгових програм, доктором психологічних наук, Іриною Маноха було проведено 1-денний тренінг «Стратегічне планування діяльності та розвитку», де розглядались питання стратегічного розвитку Кременчука. В заході прийняло участь 20 осіб.

     Протягом звітного періоду представниками ГО «Рідне місто» були організовані і проведені зустрічі з представниками громадськості мікрорайонів щодо виявлення проблемних питань на мікрорайоні. В даних заходах прийняло участь близько 700 осіб.

    Під час святкування державних свят і памятних дат, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівництвом і активістами ГО «Рідне місто» здійснювалось покладання квітів до пам’ятників «Воїну-визволителю» в сквері ім. Олега Бабаєва, Т.Г.Шевченку, стели «Останній день війни», пам’ятного знаку старшому лейтенанту Рязанцеву, Меморіального комплексу «Вічно живим».

ІІ. Робота з громадськими, ветеранськими і волонтерськими організаціями, Радами ветеранів мікрорайонів міста, проведення військово-патріотичного виховання молоді.

   ГО «Рідне місто» тісно співпрацює з 20-ма громадськими організаціями і 3-ма (міська та районні в місті) Радами ветеранів ВВв, Збройних сил, МВС та праці. За цей перід проведено   20-ть зустрічей з мешканцями мікрорайонів міста за участю голів Рад ветеранів і спеціалістів по роботі з населенням мікрорайонів щодо: вирішення нагальних потреб мешканців.

 Наша організація тісно співпрацює з Молодіжною Громадською організацією «Нова хвиля» ((Голова – Суворова Олена Іванівна) у здійсненні багатьох спільних проектів, конкурсів та заходів в м. Кременчук.

 1. Проект ГО «Рідне місто». Чемпіонат по міському орієнтуванню «Невідома територія».

   Чемпіонат по міському орієнтуванню «Невідома територія» серед студентів вищих навчальних закладів організовано до Дня міста Кременчука. Метою змагань є краще вивчення студентами культурних і історичних місць міста, архітектурних будівель і споруд та вміння швидкого орієнтування на місцевості у виконанні завдань журі чемпіонату. Залучено близько 100 учасників.

     2.Проект у сфері патріотичного виховання молоді та шанобливого ставлення до ветеранів.

   Метою цього проекту є активізація пошукової роботи, прибирання активістами території

пам’ятників та обелісків, вшанування ветеранів війни, виготовлення та вручення прапорців і кульок з логотипом «Рідне місто» і роздача їх в ході проведення патріотичних заходів в місті.

   15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ГО «Рідне місто» спільно з ГО «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове Братство» провели вшанування память воїнів-афганців з покладанням квітів до пам’ятника «На афганской тропе» в парку «Воїнів Інтернаціоналістів».

     Близько 100 активістів організації приймали активну участь у прибиранні територій біля пам’ятників та обелісків, вшануванні ветеранів війни. В День Перемоги – біля Меморіального комплексу «Вічно живим» проведено роздачу символіки з логотипом «Рідне місто» ветеранам війни і мешканцям міста.

 1. Пам’ять про загиблих кременчужан-ополченців.

     Ініціювали перед міською владою виготовлення нових меморіальних плит і викарбування на плитах пам’ятника на Гострій могилі в Крюкові списки ополченців з Кременчуцької дивізії народного ополчення, які загинули при захисті м. Кременчука. За участі керівництва міста і Крюківської районної ради міста, та практичної допомоги керівництва Крюківського кар’єроуправління, було увічнено в списках на плитах пам’ять про загиблих кременчужан.

 1. Вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     Щороку, 15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ГО «Рідне місто» спільно з керівництвом ГО «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», ветеранськими організаціями міста, вшановує память воїнів-афганців покладанням квітів до пам’ятника «На афганской тропе» в парку «Воїнів- Інтернаціоналістів».

 1. Допомога ветеранам.

     Члени організації і активісти плідно працюють з ветеранськими організаціями і допомагають ветеранам війни. На 2015 рок в м. Кременчуці нараховується: учасників бойових дій – 1286 чол, «чорнобильців» – 2700 чол. В Автозаводському районі м. Кременчука нараховується: учасників бойових дій – 932 чол. (101 – тим кому 85 р і більше), «чорнобильців» – 1970 чол.; в Крюківському районі: УБД – 354 чол., «чорнобильців» – 730 чол. (І гр. інвалідності -87 чол.).

   Активістами, волонтерами і депутатами фракції «Рідне місто» до Дня перемоги, Дня міста Кременчука здійснюють відвідування учасників бойових дій у Другій світовій війні і вручають продуктові набори.

 1. Проект: Свято «Козацькому роду – нема переводу».

     Проводиться до Дня українського козацтва, з організацією спортивних змагань та вікторини серед учнів в одній із шкіл міста. Протягом періоду у заходах прийняло участь близько 100 учнів шкіл міста.

 1. Волонтерська діяльність.

     Ми тісно співпрацюємо з громадською організацією «Об’єднана країна» (Голова – Карасьов Григорій Ігоревич) щодо надання благодійної допомоги нашим військовим, Кременчуцькому обласному госпіталю для інвалідів війни від надання самих необхідних особистих засобів гігієни до забезпечення електропідстанціями, ноутбуками, засобами зв’язку, продуктами харчування тощо.

 1. Військово-спортивні змагання до Дня Збройних сил України.

     До Дня Збройних сил Украни ГО «Рідне місто» за сприяння командування військової частини А1546, Кременчуцького ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою Полтавської ОДА, Кременчуцького льотного коледжу проводить військово-спортивні змагання серед військовослужбовців Кременчуцького гарнізону та навчальних закладів міста.

     Хочу висловити слова подяки головам громадських і ветеранських організаці та керівникам:

Фещенку Олегу Володимировичу;

– Федякіну Леоніду Володимировичу;

– Фофанову Валерію Акіндіновичу;

– Карасьову Григорію Ігоровичу,

Марченку Валерію Віталійовичу;

– Глущенку Роману Олександровичу, за сприяння і участь у проведенні наших заходів.

ІІІ. Співпраця з громадськими організаціями, засобами масової інформації  з питань культурно-масової роботи.

     Одним із напрямків нашої роботи є проведення культурно-масових заходів, що сприяє розвитку духовності людини, прояву творчості і майстерності, вияву кращих рис як молоді, так і мешканців нашого міста.

   В цьому питанні ми тісно співпрацюємо з громадськими організаціями , засобами масової інформації, культурно-освітніми закладами, художніми школами і мистецькими установами, навчальними закладами.

 1. Мистецький вернісаж «Україно, з Днем народження!». Мистецький вернісаж проводиться у сквері ім.О.Бабаєва для юних художників м. Кременчука до Дня незалежності України, за участі керівника мистецької школи «Око» Оксани Бойко. В даних заходах прийняло близько 100 дітей.
 2. Дитяче свято «Мистецтво задля дитячих посмішок» до Міжнародного дня захисту дітей.

     Конурсна програма серед учнів Кременчуцької художньої школи, а також мистецької школи «Око» на кращий малюнок на асфальті, полотні і на аркуші. В заході прийняло участь близько 100 дітей.

 1.   Дитяче свято «Казковий світ дитинства».

   Напередодні Міжнародного дня захисту дітей ГО «Рідне місто» проводить розважальну програму та конкурс малюнків на асфальті за участі малечі та їх батьків. В даному заході прийняло участь близько 60 дітей.

 1. Проект «Кременчук – територія вільного WiFi» – створили зони вільного доступу молоді до бездротового Інтернету в 10 парках і скверах міста.
 2. Фестиваль вуличного мистецтва «Улюблене місто різних людей».

   Спільний захід ГО «Рідне місто» і ГО «Культурний діалог», за інформаційної підтримки газети «Кременчуцька Панорама» із залученнямі молоді міста з пооведенням культурно-розважальних програм, творчих флешмобів, майстер-класів, виставки вуличних музикантів.

 1. Конкурсна програма до Дня закоханих. Весілля на один день.

   До Дня закоханих «Рідне місто» проводить конкурсну програму серед молоді міста, в якій закохані пари мають можливість «одружитись» на один день. В середньому в програмі приймають участь від десяти до п’ятьнадцяти пар.

 1. Проект: «Сімейне хобі».

     Спільний проект ГО «Рідне місто» і газети «Кременчуцька Панорама» спрямований на виявлення сімей, які займаються своїм улюбленим хобі та передають свій досвід і вміння з покоління в покоління. В заході прийняло участь близько 30 учасників.

   Хочу подякувати нашим друзям за співпрацю:

   – Бойко Оксані Олександрівні;

   – Слюсарю Юрій Станіславович;

   – Старику Михайлу Валерійовичу;

   – Пасічнику Петру Митрофановичу.

ІV. Співпраця з комунальними та навчальними закладами міста з питань культурно-освітньої роботи.                                                  

   Метою проектів є тісна співпраця з управління освіти, відділом культури міськвиконкому, керівниками організацій та установ, загально-освітніх шкіл, щодо підтримки обдарованої молоді і розвитку культурно-освітньої роботи у Кременчуці.

 1. Проект «Європейській вибір».

     Проводились лекції із студентською молоддю і школярами про участь молоді європейських країн у місцевому самоврядуванні. З молоддю проводились семінари, тренінги, зустрічі з видатними людьми та проводилось навчання щодо європейських стандартів та необхідності змін у нашому житті.

 1. Конкурс серед мешканців міста «Кращий соціальний працівник».

     У цьому проекті приймали участь мешканці Кременчука, які розповідали про роботу соціальних працівників Автозаводського і Крюківських територіальних центрів, які обслуговують пенсіонерів, інвалідів та інші верстви населення. В даному проекті взяло участь понад 200 кременчужан. За підсумкам проведеного конкурсу переможці мали можливість відвідування історичних, культурно-етнографічних і пізнавальних місць в ході проведення цікавої екскурсії в м. Чигирин.

 1. Проект «Ми клас».

     У цьому проекті приймають участь школярі міських загальноосвітніх шкіл, які розповідають про активну участь своїх класів у житті школи, певні досягнення та внесок у шкільне виховання підростаючого покоління. В даному проекті взяло участь понад 200 учнів шкіл. Цього річ переможцем проекту став 11-Б клас ЗОШ №1, який мав можливість відвідування історичних, культурно-етнографічних памяток в ході проведення цікавої екскурсії по місцях козацької слави в Чигирині і Холодному Яру на Черкащині.

 1. Конкурс поробок «Подаруй частинку добра» до Дня Святого Миколая.

     В конкурсі приймали участь усі бажаючі маленькі кременчужани.

     За плідну співпрацю у проведенні заходів хочу подякувати керівництву навчальних закладів і нашим активістам:                                                                            

– Яшиній Людмилі Василівні;

– Довбні Олексію Васильович;

– Пашедіну Андрію Петровичу,

– Фещенко Людмилі Василівні, які завжди сприяють проведеню заходів організації.

V. Робота щодо подальшого розвитку фізичної культури і спорту в місті, організація спортивно-масових змагань.

     Метою проектів є тісна співпраця з управління освіти, відділом культури і спорту міськвиконкому, міськими федераціями шахів та футболу, спортивними школами щодо підтримки обдарованої молоді і позитивного іміджу громадської організації «Рідне місто» у питаннях розвитку спорту у Кременчуці.

 1. Шаховий турнір «Кубок міста – 201.

     Організаторами турніру виступили Федерація шахів м.Кременчука, міське управління освіти та СК «Нафтохімік» Кременчуцького нафтопереробного заводу. За перемогу між собою боролися команди із 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста – всього 40 юних шахістів.

 1. Проект «Розвиток дворового футболу».

     В квітні ГО «Рідне місто», при підтримці депутатів фракцій «Рідне місто» проведено турнір з футболу серед дворових команд на мікрорайонах міста. У фінальних іграх, які пройшли, кубок переможця турніру «Шкіряний м’яч» здобула команда «Квартал».

     Також, протягом квітня у нас пройшов турнір із стрітболу, в якому прийняли участь як дворові команди, так і команди з навчальних закладів міста.

 1. Проект ГО «Рідне місто». Велоестафета на підборах до Дня велосипедиста.

     У заході прийняло участь 30 учасниць із 6-и вищих навчальних закладів міста. Переможця конкурсу було нагороджено дипломом, а всі учасники конкурсу отримали сертифікати на гру у боулінг в ТРК «Європа» та солодкі подарунки.

 1. Проект по реконструкції та відновленню дитячих майданчиків, спортивних споруд, футбольних полів.

     Проведено моніторинг стану дитячих ігрових, спортивних та футбольних майданчиків у місті. Привернуто увагу міської влади щодо ремонту, благоустрою дитячих, спортивних та футбольних майданчиків та їх благоустрою. Активісти організації неодноразово приймали участь у благоустрої території і косметичного ремонту спортивних ігрових майданчиків в мікрорайонах міста. За ініціативи і підтримки депутатів депутатської фракції «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді була прийнята «Міська комплексна програма «Розвитку фізичної культури і спорту на 2013 – 2018 роки».

 1. Проект «Мій двір».

   В ході проведення заходів до Дня довкілля, Всеукраїнського суботника і акції «Чистий двір», за участі депутатів-мажоритарників «Рідне місто» і 30-ти активістів організації здійснено прибирання території в мікрорайонах, а також улаштування наявних спортивних ігрових майданчиків та їх відновлення.

     Протягом цього періоду активістами організації проведені заходи по прибиранню при будинкових територій, косметичного ремонту на 7-ми дитячих ігрових майданчиках, приведені до ладу 2-х футбольних майданчиків, прибиранню 2-х парків.

 1. Інтерактивна гра «Ночной DozoR Кременчуг».

     Здійснення молоддю міста активного дозвілля на автомобілях, вміння орієнтуватись на місцевості, краще знання історичних місць та місцевості у вечерній та нічний час. В заході приймають участь близько 500 чол.
   За співпрацю і сприяння у проведенні заходів хочу висловити слова подяки:

 • Гальченку Миколі Олексійовичу;
 • Довженко Оксані Юріївні;
 • Пановій Наталії Володимирівні.

    Діяльність Громадської організації «Рідне місто» багато в чому залежить від  виваженого керівництва і відповідальності наших працівників, які своєю плідною роботою збагачують імідж організації, регулюють правові відносини, фінансову діяльність та підвищують культурно-освітню роботу. Хочу висловити  особливо теплі слова подяки:

       Гриценку Юрію Васильовичу (донедавна – Голови наглядової Ради організації); 

 • Лашину Валерію Анатолійовичу;
 • Бордюг Ларисі Михайлівні;
 • Колісник Олені Юріїївні.

     На оновленому сайті ГО «Рідне місто» мешканцям міста розповідається про діяльність організації та успіхи, роботу з громадянами, нові справи активістів і волонтерів організації.  Сайт став більш привабливим для спілкування у соціальній мережі, а також швидкого реагування керівництва на звернення, як мешканців міста, так і інших учасників мережі по вирішенню нагальних проблем.

     Під час святкування державних свят і памятних дат, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівництвом ГО «Рідне місто» здійснювалось покладання квітів до пам’ятників «Воїну-визволителю» в сквері ім. Олега Бабаєва, Т.Г.Шевченку, стели «Останній день війни», пам’ятного знаку старшому лейтенанту Рязанцеву, Меморіального комплексу «Вічно живим».
     В 2016 році діяльність ГО «Рідне місто» буде спрямована на подальше виконання основних завдань і напрямків роботи організації та підняття її іміджу серед мешканців м. Кременчука (згідно Плану заходів громадської організації «Рідне місто» на 2016 рік).

Січень Проект організаційного розвитку. Тренінг: “Розробка та написання комунікаційної стратегії”. Учасникам буде запропоновано розробити комунікаційнійну стратегію для громадської організації.
Січень-грудень Співпраця ГО “Рідне місто” з громадськими об’єднаннями і організаціями: ОДЮК, ГО “Культурний діалог”, мистецькими студіями та художніми школами міста. Виявлення та підтримка обдарованих мешканців міста Кременчука
Січень -травень Соціальний проект “Допоможи ближньому”. Спільно з територіальними центрами обслуговування населення міста, депутатами фракції “Рідне місто” здійснення волонтерської допомоги незахищеним верствам населення.
Січень – квітень

 

 

квітень

Проект ” Ми клас”. Співпраця з учнівськими колективами шкіл на визначення кращого класу. Змагання учнівських колективів в ТРК “Європа” в боулінг.

Підведення підсумків, нагородження переможців і учасників проекту, гра у боулінг. Екскурсія переможців проекту до одного з історичних міст України.

Щомісячно Громадська приймальня       “Рідне місто” Реєстрація звернень громадян; Робота з відповідними органами по вирішенню наболілих питань мешканців Кременчука, робота з депутатами фракції “Рідне місто”
Щомісячно Співпраця громадської організації з органами місцевого самоврядування за участі юристів Участь в проведені заходів, консультації по вирішенню проблемних питань мешканців мікрорайонів міста.
Щомісячно Співпраця з депутатами фракції “Рідне місто” у Кременчуцькій міській раді. Підготовка аналітичних довідок, пропозицій, проектів документів щодо вирішення проблемних питань кременчужан.
Щомісячно Підтримка роботи сайту в інтернеті « Рідне місто» Спілкування у форумі на сайті, розповсюдження оперативної інформації. Розміщення в Інтернеті новин та інформації про діяльність громадських організацій.
січень – травень

 

травень

Конкурс серед мешканців міста “Кращий працівник культури”. Розробка Положення конкурсу “Кращий працівник культури”. Надання інформації на сайті ГО “Рідне місто”.

Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців дипломами та цінними подарунками від ВБФ “Джерело Дніпра”.

лютий День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Покладання квітів до пам’ятника “На афганской тропе” воїнам-афганцям в парку “Воїнів – Інтернаціоналістів”
березень Проект організаційного розвитку. Тренінг: “Розробка та написання фінансовоїї стратегії”. В рамках проекту учасникам буде запропоновано розробити фінансову стратегію для організації
квітень Проект “Дебатний клуб” Розвиток і навчання молоді вільно висловлювати свої думки і відстоювати у полеміці точку зору
травень Проект “Школа молодих лідерів”. Розиток навичок лідерства серед молоді міста.
8-9   травня Святкування Дня Перемоги. Привітання ветеранів.Участь у мітингах, покладання квітів до пам’ятних місць.
червень День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Покладання квітів до стели “Останній день війни”
серпень Проект організаційного розвитку. Тренінг: “Розвиток лідерських навичок для працівників організації. Учасники приймуть участь в обговоренні лідерських навичок для працівників організації.
серпень Мистецький вернісаж “Україно, з Днем народження!”. Проведення мистецького вернісажу до Дня Незалежності України для юних художників м.Кременчука. Виявлення творчих і обдарованих особистостей.
22-24 серпня Організація заходів, присвячених Дню Незалежності України. Привітання Почесних громадян м.Кременчука, працівників органів виконавчої влади, покладання квітів до пам’ятника Т. Г.Шевченка.
вересень Проект “Підтримка дворових ініціатив громадян міста Кременчука.” Учасники проекту спрямовують роботу на підтримку ініціатив кременчужан за їх участі.
вересень Військово-спортивна гра “Патріот” серед учнів старших класів загально-освітніх шкіл міста.             Популяризація військово-прикладних видів спорту. Допризовна молодь ЗОШ міста приймає активну участь військово- спортивних змаганнях.
26-29 вересня Організація заходів до Дня міста Кременчука,  покладання квітів, вітання ветеранів. Участь у міських заходах. Виготовлення авторських листівок з логотипом ГО “Рідне місто”, присвячених до Дня м. Кременчука
жовтень Проект “Вивчення думки громади міста Кременчука відносно гострих проблем.” Проведення учасниками аналізу проблемних питань громадян. Використання методики для соціальних досліджень з даних питань.

8

23567910

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто