Рідшають лави «Батьківщини»

Депутатська фракція «Батьківщина» у Кременчуцькій міській раді втрачає своїх членів. 28 квітня на сесії про вихід із фракції заявили депутати Дмитро Кравченко, Вікторія Гончаренко, Сергій Іванов. Натомість вони створили іншу фракцію – «Народний фронт». Також з «Батьківщини» вийшла депутат Ірина Зінченко та увійшла до  групи «Єдиний Кременчук». Членом цієї групи став і Сергій Кузнєцов, він вийшов із фракції «Рідне місто». 28 квітня про вихід із «Батьківщини» заявила і депутат Оксана Гуйда.

Таким чином на сьогодні в лавах фракції партії «Батьківщина» залишилось 11 депутатів, чотирьом із них – Євгену Холоду (голова фракції), Валентину Стасюку, Олександру Головачу та Віталію Таценюку ще на минулій сесії колеги-депутати заборонили брати участь в роботі упродовж 5-ти засідань.

Наразі у Кременчуцькій міській раді шість фракцій та груп: група «Кременчук» (13 депутатів, голова – Олег Сазонов), «Рідне місто» (12 депутатів, голова – Юрій Гриценко), «Батьківщина» (11 депутатів, голова – Євген Холод), «Єдиний Кременчук» (8 депутатів, голова – Ірина Дроздова), «Трудовий Кременчук» (5 депутатів, голова – Микола Черниш), фракція «Народний фронт» (3 депутати, голова – Вікторія Гончаренко) та 6 позафракційних депутатів.

Залишити відповідь