Сьогодні у Кременчуці відбудеться гала-концерт Міжнародного джазового фестивалю «Energy» імені Дмитра Тьомкіна

У рамках Міжнародного джазового фестивалю «Energy» імені Дмитра Тьомкіна, який проходить у Кременчуці, змагаються молоді піаністи–імпровізатори. Всього змагалися 15 піаністів, які приїхали не тільки з України, а й з Росії, Казахстану і Туреччини. 17 квітня у малому залі Міського палацу культури піаністи демонстрували членам журі домашні заготовки.
І саме за ними визначили 9 фіналістів.
Вчора, 18 квітня, піаністи– імпровізатори представили членам журі імпровізацію на задану тему – музику з фільма «Дикий вітер», яку написав Дмитро Тьомкін.
Кременчук на цьому джазовому конкурсі вже вдруге представляв 18–річний Давид Панасенко. На жаль, піаніст–імпровізатор із Кременчука, до фіналу не потрапив.
Хто найкраще справився з завданнями стане відомо сьогодні, 19 квітня, коли під час гала–концерту фестивалю назвуть переможців. Призовий фонд конкурсу молодих піаністів–імпровізаторів складає 8 тисяч доларів. Гроші презентувала вдова відомого композитора Олівія Тьомкіна Дуглас. Грошові винагороди отримають також ті піаністи, хто займе друге, третє місце. Передбачені також спеціальні премії.
Гала концерт фестивалю відбудеться сьогодні о 18.30.

Залишити відповідь