Сьогодні в Україні святкують День Збройних Сил

Сьогодні в нашій країні відзначають професійне свято військових – День Збройних Сил України. З привітанням до військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, та кременчуцьких ветеранів військової служби звернувся мер міста Олег Бабаєв, який раніше також був кадровим військовим офіцером. Привітання розміщене на сайті Кременчуцької міської ради.

«Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Це свято є проявом поваги українського народу до захисника Батьківщини,   символом непорушного зв’язку багатьох поколінь. Це свято є особливим для тих, хто обрав для себе нелегку, але почесну професію – бути захисником своєї рідної землі, її суверенітету і незалежності.

У пам’яті вдячних нащадків назавжди збережеться подвиг багатьох поколінь захисників Вітчизни, їх мужність і героїзм, безмежна відданість і любов до рідної землі. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління військовослужбовців Збройних Сил України бере приклад із своїх попередників. Вони  завжди готові стати на захист свого народу, його мирного теперішнього та майбутнього.

У день свята Збройних Сил України бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови  нашої держави!

 Міський голова         О.М. Бабаєв»

Залишити відповідь