Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко вручив перші паспорти – ID – картки – 14-річним кременчужанам  

36 юних кременчужан в урочистій обстановці в сесійній залі Кременчуцької міської ради отримали паспорти громадянина України у вигляді ID – картки. Такий документ, відповідно до змін у законодавстві, видається особам, які досягли 14-річного віку.  Від імені міської влади молодих громадян України привітав секретар міської ради Юрій Гриценко.

 

 

 

 

Юрій Гриценко вітає юних громадян України 

Вітаючи юнаків та дівчат з першим в їхньому житті паспортом, Юрій Гриценко наголосив, що відтепер вони стали повноправними  членами українського суспільства, яким найближчим часом розбудовувати свою незалежну державу. Із головного документу в житті молодих громадян України розпочинається новий відлік часу. Отримавши паспорти, юнаки та дівчата стають відповідальними не тільки за себе, а і за своє місто, країну в цілому. Секретар міської ради побажав юним громадянам України свідомо ставитися до всього, що відбувається в нашій державі, брати активну участь в суспільних процесах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто