Сергій Радченко готується до бою з Олександром Усиком

Сергій Радченко з тренером Едуардом Карницьким

Кременчужанин Сергій Радченко, багаторазовий призер чемпіонатів України серед аматорів, боксер важкої категорії, який нещодавно дебютував у професійному боксі, готується до бою в андеркарті у Олександра Усика, який відбудеться 18 квітня в Києві.

Відомо, що бій пройде в Палаці спорту, Сергій Радченко змагатиметься в андеркарті у Олександра Усика, який буде захищати свій пояс у поєдинку проти росіянина Андрія Князева.

Сергій Радченко – вихованець КСЄ «Легіон», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Наставник Сергія Радченка – головний тренер «Легіону», старший тренер команди «Українські отамани» Михайло Мельник.

– Після низки спарингів наприкінці 2014 р. у Володимира Кличка, олімпійських чемпіонів Рахіма Чахкієва та Олександра Усика в мене був місяць відпочинку. Потім я знову почав готуватися до майбутніх спарингів і до бою. Я пройшов загально-фізичну підготовку в Кременчуці, а потім поїхав до Харкова працювати над спеціальною підготовкою, – розповів Сергій Радченко. – Тренував мене Заслужений тренер України Едуард Карницький, він же – тренер бронзового призера Олімпійських ігор-2012 в Лондоні Олександра Гвоздика, який зараз боксує на професійному рингу в США.

kLXMMebqyRM

v8bXLfAreTk

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто