Сергій Ярош – новий віце-мер з питань ЖКГ

1423577652_yarosh-kopirovanie

Екс-начальник міського управління житлово-комунального господарства С. Ярош став заступником міського голови з питань ЖКГ. За його кандидатуру на сесії міськради 31 березня проголосував 51 депутат з 53 присутніх у залі. С.Ярош запевнив, що готовий «утримати планку», підняту покійним мером О.Бабаєвим.

Водночас С.Ярош, як віце-мер, не увійшов до складу міського виконавчого комітету замість свого попередника В. Медведовського. Для виведення В.Медведовського зі складу виконкому не вистачило голосів депутатів, «за» були тільки 22.

Нагадаємо, В.Медведовський та С.Ярош за власним бажанням звільнилися з займаних посад (віце-мера з питань ЖКГ та начальника міського УЖКГ відповідно) майже одночасно – на початку лютого цього року. За неофіційною інформацією причиною звільнення стали непорозуміння з керівництвом міста. Було припущення, що В.Медведовський повернеться на міськводоканал – посада директора залишалась вакантною. Однак, перший віце-мер В.Калашник призначив керівником підприємства переселенця з Луганщини, чим викликав невдоволення серед міських депутатів та директорів великих підприємств. Начальником УЖКГ було призначено І.Москалика, до того – керівника КП «Благоустрій Кременчука».

Залишити відповідь