СЕС: питна вода в нормі

У Кременчуцькій СЕС нагадують, що проби води беруться щомісяця на вході та на виході з водоочисної станції, а також із мереж водопостачання. – На сьогоднішній день питна вода у Кременчуці навіть краща, ніж була взимку, бо водоканал використовує більше реагентів для очищення. За кольоровістю, каламутністю, запахом вода чистіша, ніж взимку, і відповідає держстандартам за всіма показниками, – запевнила в. о. головного санлікаря Н. Рєзнікова.
Водночас, за її словами, є тенденція до зменшення вмісту розчинного кисню у воді Кременчуцького водосховища. Кисню у воді майже вдвічі менше, ніж за нормою. Але ситуація прогнозована, – говорить санлікар, – пов’язана з сезонністю. Мовляв, якщо температура повітря знизиться і пройдуть чергові дощі, ситуація вирівняється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто