Сесія завершилася бійкою

Активіста Кременчуцького «Майдану» Леоніда Харченка виключили з членів міськвиконкому. Таке рішення 37 із 46-ти депутатів прийняли на сесії міської ради 30 вересня, незважаючи на заклики декого з присутніх цього не робити.Зокрема на захист активіста стала активістка «Майдану» та член виконкому Ганна Павленко, зазначивши, що Леоніду Харченку важко тримати себе в руках, бо він «трохи змучився» (нагадаємо, 21 вересня Леонід Харченко вивів із ладу монітор на пл. Незалежності, проте сам активіст свою причетність до поломки заперечує.) Проти виключення активіста з членів виконкому виступив і депутат міської ради Кирило Юхно. Він зауважив, що якщо Леоніда Харченка виключать, то замість нього треба обрати когось іншого – щоб у мерії була присутня «людина від народу». Зрештою рішення прийняли: Харченка виключили з членів міськвиконкому.

А завершилася сесія бійкою, основними фігурантами якої стали той же Леонід Харченко та керівник апарата міського голови Олександр Головач.

Розпочалося все з того, що волонтер Ірина Митрофанова, виступаючи з трибуни, зробила зауваження Леонідові Харченку з приводу його хамуватих реплік стосовно декого з жінок. Також волонтерка дорікнула активісту в тому, що він нібито ухиляється від мобілізації та боягузливо ховається за чужими спинами. Сам же Леонід Харченко мовчати не став: він підбіг до трибуни й зажадав у віце-мера Віктора Калашника підтвердження того, чи дійсно військкомат вручав йому повістку.

У цей же момент депутат міської ради та керівник апарата міського голови Олександр Головач спробував відвести Леоніда Харченка від трибуни, але активіст його відштовхнув. Зав’язалася бійка, в результаті якої Леоніда Харченка вивели з сесійної зали.

(Т. Апрелєва)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто