Сесія завершилася бійкою

Активіста Кременчуцького «Майдану» Леоніда Харченка виключили з членів міськвиконкому. Таке рішення 37 із 46-ти депутатів прийняли на сесії міської ради 30 вересня, незважаючи на заклики декого з присутніх цього не робити.Зокрема на захист активіста стала активістка «Майдану» та член виконкому Ганна Павленко, зазначивши, що Леоніду Харченку важко тримати себе в руках, бо він «трохи змучився» (нагадаємо, 21 вересня Леонід Харченко вивів із ладу монітор на пл. Незалежності, проте сам активіст свою причетність до поломки заперечує.) Проти виключення активіста з членів виконкому виступив і депутат міської ради Кирило Юхно. Він зауважив, що якщо Леоніда Харченка виключать, то замість нього треба обрати когось іншого – щоб у мерії була присутня «людина від народу». Зрештою рішення прийняли: Харченка виключили з членів міськвиконкому.

А завершилася сесія бійкою, основними фігурантами якої стали той же Леонід Харченко та керівник апарата міського голови Олександр Головач.

Розпочалося все з того, що волонтер Ірина Митрофанова, виступаючи з трибуни, зробила зауваження Леонідові Харченку з приводу його хамуватих реплік стосовно декого з жінок. Також волонтерка дорікнула активісту в тому, що він нібито ухиляється від мобілізації та боягузливо ховається за чужими спинами. Сам же Леонід Харченко мовчати не став: він підбіг до трибуни й зажадав у віце-мера Віктора Калашника підтвердження того, чи дійсно військкомат вручав йому повістку.

У цей же момент депутат міської ради та керівник апарата міського голови Олександр Головач спробував відвести Леоніда Харченка від трибуни, але активіст його відштовхнув. Зав’язалася бійка, в результаті якої Леоніда Харченка вивели з сесійної зали.

(Т. Апрелєва)

 

Залишити відповідь