Шановні кременчужани!

2205

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем міста!

Значення Кременчука неможливо переоцінити – це промислове серце України, яке б’ється заради стабільної економіки держави, її розвитку та процвітання. Це місто невпинно вносить свій вклад у будівництво сильної країни, працює заради щасливого майбутнього її громадян.

Дякуємо Вам, кременчужани, за любов і відданість рідному місту, за Вашу працю, терпіння і турботу про Кременчук! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, миру і добра в кожній оселі і впевненості у майбутньому дні.

 

З повагою, депутати фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді: Юрій Гриценко, Олег Балим, Ігор Березенський, Віталій Величко, Василь Волошин, Галина Гладенька, Сергій Кузнєцов, Наталія Лихошвай, Олег Максак, Михайло Мельник, Олександр Роженко, Петро Столяр, Кирило Юхно

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто