Щоб усі боялись: в поліцію треба набирати не хлопчиків, а гераклів

На значне погіршення криміногенної ситуації в Кременчуці вже вкотре звертає увагу міських посадовців та правоохоронців депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Валентина Головко. На її думку, треба продовжити реформування правоохоронної системи, змінювати існуючу нині систему роботи поліцейських патрулів, аби пересічні громадяни почувалися в безпеці.

Валентина Головко хоче почути думку міських правоохоронців стосоно того, які радикальні зміни потрібно здійснити  в їх роботі, аби нормалізувати криміногенну ситуацію в Кременчуці. 
Про наболіле Валентина Головко говорила на засіданні постійної депутатської комісії в ході підготовки до сесії міської ради 31 січня. На цій сесії заплановано заслуховування звітів керівників міського відділу Нацполіції, патрульної поліції, міського прокурора стосовно роботи очолюваних ними підрозділів у 2016 р.
– Стосовно реформи поліції говорять багато вдячних слів, але й чимало людей незадоволені цією роботою. Зокрема, патрульна поліція фактично виконує функції ДАІ. Між тим, у місті хвиля крадіжок, безлад такий, що хочеться кричати!, – висловила думку на засіданні комісії Валентина Головко. – Хто займається тими людьми, які вийшли з місць позбавлення волі за законом Савченко? Пам’ятаю, коли я ще працювала майстром на дільниці, цих людей працевлаштовували, а потім ми ще подавали звітність, як вони поводиться в колективі і поза роботою. Зараз ці люди взагалі нікому не потрібні, у них вихід один – йти знову красти.
Валентина Головко вважає, що нинішні принципи роботи правоохоронцям потрібно змінювати. І в цьому питанні депутат хоче почути думку міських керівників Нацполіції та патрульної поліції. «Можливо треба перейти поліції на пішохідне патрулювання, збільшити кількість працівників, навчати їх, але ж треба щось робити! І взагалі в поліцейські треба набирати таких чоловіків, щоб глянув на нього і стало страшно! Ось приклад – велика бійка у нас під мостом. Приїхали три патрульні машини, ну, діточки такі, що вони можуть зробити проти бандитів із ножем? А погляньте на європейську поліцію – там одного вигляду стражу порядку можна злякатись. Отже, на сесії я хотіла почути думку правоохоронців: які радикальні зміни потрібні, щоб криміногенна ситуація в місті була нормальною, а нам, мешканцям, жилося спокійно?», – наголосила Валентина Головко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто