Школу №29 почнуть ремонтувати

На ремонт ЗОШ №29 планують витратити 900 тис. грн. Ремонтувати школу будуть і у вересні, адже до початку навчального року будівельники не встигнуть. Про це йшлося під час об’їзду Кременчука мером міста 15 липня.
– Я особисто пообіцяв відремонтувати цю школу, тож потрібно знайти кошти. Можливо, візьмемо із тих, які планували витратити на ремонт вулиці Леніна, – наголосив мер.
У вересні хочуть відремонтувати фасад будівлі та у вихідні дні замінити вікна у всіх класах. Пізній початок робіт пояснюється складними процедурами виділення коштів. 30 липня відповідне рішення мають прийняти депутати міської ради, а потім ще необхідно провести експертизу
Наразі у школі завдяки спонсорській допомозі КВБЗ встановлений спортмайданчик з тренажерами та обладнаний футбольний майданчик.
– Наступного року у нас є два головних об’єкта, які ми маємо капітально відремонтувати: ця школа і дитсадок на Манагарова. Напередодні виборів фінансування має бути налагоджено і вся документація має бути готова. Можливо якісь державні програми нам допоможуть профінансувати ремонт і треба цим скористатися, – заявив Олег Бабаєв.

Залишити відповідь