Скандальна сесія: Юрій Гриценко в ефірі Громадське.Кременчук

mod

Насичену на події сесію міської ради 31 березня в студії Громадське.Кременчук обговорили голова депгрупи “Кременчук” Олег Сазонов, депутати Олександр Березянський, Володимир Шайнога та голова фракції “Рідне місто” Юрій Гриценко.

Сесія, яку вже нарікли скандальною, закінчилася відстороненням від роботи в її 5-ти наступних пленарних засіданнях 4 депутатів фракції “Батьківщина”. Власне бачення на це рішення та його наслідки, а також подальший розвиток подій, відверто висловили гості в студії. Про непростий період в роботі Кременчуцької міської ради, причини конфліктів всередині депкорпусу – про це і не тільки вели мову депутати в прямому ефірі Громадського телебачення.

“Депутатів використовують, вони не знають за що голосують”

Голова депутатської групи “Кременчук” в міськраді Олег Сазонов заявив, що в раді останнє скандальне питання, щодо виділенню 2 га землі, голосували не розкривши його суті для депутатів. “Нас просто використали і ми голосували не знаючи за що. Такого раніше ніколи не було, це порушення регламенту, взагалі порушення діяльності самої міськради.” – заявив в ефірі Громадське. Кременчук Олег Сазонов.

“Ми перестали розуміти, що робить одна з фракцій”

Конфлікт в Кременчуцькій міській раді та відсторонення від участі в її 5-ти пленарних засіданнях 4-ох депутатів фракції “Батьківщина” виник через те, що більшість депутатів перестала розуміти, що робить фракція. Такі аргументи причини виникнення конфлікту навів в студії Громадське. Кременчук голова фракції “Рідне місто” Юрій Гриценко.

“Потрібен консенсус в роботі ради, в роботі депутатів, а не однобічні рішення та намагання щось протиснути. В цьому причина конфлікту”. – вважає Юрій Гриценко.

“Секретар міськради та перший віце-мер просто виконавці”

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Березянський заявив в ефірі Громадського телебачення, що за спинами обранців містом керувала “Холод і компанія”. “Тому жодні питання, жодні посади не узгодживалися, вони захотіли провести питання – вони його провели. Роблять таким чином, аби ми не встигли відреагувати.” – наводив свої аргументи Олександр Березянський. На переконання депутата люди, які офіційно при владі – це секретар міської ради та перший віце-мер, є лише виконавцями.

За що вигнали депутатів Кременчуцької міськради?

Журналісти Громадське.Кременчук дізнавалися у гостей в студії – за що ж міськрада більшістю голосів відсторонила від участі в 5-ти наступних пленарних засіданнях 4-ох депутатів фракції “Батьківщина”.

Чому з фракції “Батьківщина” вийшла частина депутатів, хто впливає на них і чи треба тут шукати вплив Костянтина Жеваго? Дивіться відверті відповіді присутніх в студії Громадське. Кременчук на запитання журналістів.

Що повинно показувати комунальне телебачення?

Після скандальної сесії міської ради 31 березня в студії Громадське.Кременчук дискутували щодо Кременчуцької телерадіокомпанії. Що повинно показувати комунальне телебачення і хто його має контролювати? – про це в прямому ефірі говорили депутати міськради.

За словами депутата Олександра Березянського обранці, тобто представники громади, є засновниками КТРК, виділяють на нього бюджетні кошти і телерадіокомпанія має повноцінно висвітлювати роботу всіх депутатів Кременчуцької міськради, події в місті, діяльність комунальних служб, а не дії окремої депутатської групи і не бути суб’єктивною.

Хто з депутатів зустрічався з Жеваго?

Хто серед депутатів зустрічався з Костянтином Жеваго і чи мав він вплив на події під час сесії міськради 31 березня? – про це вели мову в студії Громадського представники депгруп та фракцій Кременчуцької міської ради.

На сесії міськради, окрім відсторонення від 5-ти пленарних засідань кількох депутатів фракції “Батьківщина” зазнала втрат і сама фракція – через вихід з неї частини депутатів. Чи мало це зовнішній вплив і чому так сталося – думки гостей Громадське. Кременчук лунали в прямому ефірі.

Джерело: http://kgtv.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто