Скандальна сесія: Юрій Гриценко в ефірі Громадське.Кременчук

mod

Насичену на події сесію міської ради 31 березня в студії Громадське.Кременчук обговорили голова депгрупи “Кременчук” Олег Сазонов, депутати Олександр Березянський, Володимир Шайнога та голова фракції “Рідне місто” Юрій Гриценко.

Сесія, яку вже нарікли скандальною, закінчилася відстороненням від роботи в її 5-ти наступних пленарних засіданнях 4 депутатів фракції “Батьківщина”. Власне бачення на це рішення та його наслідки, а також подальший розвиток подій, відверто висловили гості в студії. Про непростий період в роботі Кременчуцької міської ради, причини конфліктів всередині депкорпусу – про це і не тільки вели мову депутати в прямому ефірі Громадського телебачення.

“Депутатів використовують, вони не знають за що голосують”

Голова депутатської групи “Кременчук” в міськраді Олег Сазонов заявив, що в раді останнє скандальне питання, щодо виділенню 2 га землі, голосували не розкривши його суті для депутатів. “Нас просто використали і ми голосували не знаючи за що. Такого раніше ніколи не було, це порушення регламенту, взагалі порушення діяльності самої міськради.” – заявив в ефірі Громадське. Кременчук Олег Сазонов.

“Ми перестали розуміти, що робить одна з фракцій”

Конфлікт в Кременчуцькій міській раді та відсторонення від участі в її 5-ти пленарних засіданнях 4-ох депутатів фракції “Батьківщина” виник через те, що більшість депутатів перестала розуміти, що робить фракція. Такі аргументи причини виникнення конфлікту навів в студії Громадське. Кременчук голова фракції “Рідне місто” Юрій Гриценко.

“Потрібен консенсус в роботі ради, в роботі депутатів, а не однобічні рішення та намагання щось протиснути. В цьому причина конфлікту”. – вважає Юрій Гриценко.

“Секретар міськради та перший віце-мер просто виконавці”

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Березянський заявив в ефірі Громадського телебачення, що за спинами обранців містом керувала “Холод і компанія”. “Тому жодні питання, жодні посади не узгодживалися, вони захотіли провести питання – вони його провели. Роблять таким чином, аби ми не встигли відреагувати.” – наводив свої аргументи Олександр Березянський. На переконання депутата люди, які офіційно при владі – це секретар міської ради та перший віце-мер, є лише виконавцями.

За що вигнали депутатів Кременчуцької міськради?

Журналісти Громадське.Кременчук дізнавалися у гостей в студії – за що ж міськрада більшістю голосів відсторонила від участі в 5-ти наступних пленарних засіданнях 4-ох депутатів фракції “Батьківщина”.

Чому з фракції “Батьківщина” вийшла частина депутатів, хто впливає на них і чи треба тут шукати вплив Костянтина Жеваго? Дивіться відверті відповіді присутніх в студії Громадське. Кременчук на запитання журналістів.

Що повинно показувати комунальне телебачення?

Після скандальної сесії міської ради 31 березня в студії Громадське.Кременчук дискутували щодо Кременчуцької телерадіокомпанії. Що повинно показувати комунальне телебачення і хто його має контролювати? – про це в прямому ефірі говорили депутати міськради.

За словами депутата Олександра Березянського обранці, тобто представники громади, є засновниками КТРК, виділяють на нього бюджетні кошти і телерадіокомпанія має повноцінно висвітлювати роботу всіх депутатів Кременчуцької міськради, події в місті, діяльність комунальних служб, а не дії окремої депутатської групи і не бути суб’єктивною.

Хто з депутатів зустрічався з Жеваго?

Хто серед депутатів зустрічався з Костянтином Жеваго і чи мав він вплив на події під час сесії міськради 31 березня? – про це вели мову в студії Громадського представники депгруп та фракцій Кременчуцької міської ради.

На сесії міськради, окрім відсторонення від 5-ти пленарних засідань кількох депутатів фракції “Батьківщина” зазнала втрат і сама фракція – через вихід з неї частини депутатів. Чи мало це зовнішній вплив і чому так сталося – думки гостей Громадське. Кременчук лунали в прямому ефірі.

Джерело: http://kgtv.com.ua/

Залишити відповідь