Сквер таки перейменували

DSC03947

Сьогодні на засіданні міськради Кременчука депутати затвердили рішення «Про увічнення пам’яті Олега Бабаєва в Кременчуці».

Зокрема член міськвиконкому Леонід Харченко (майдановець) виступив проти перейменування скверу “Жовтневого” у сквер Олега Бабаєва. Аргумент – що не пройшло 40 днів з дня смерті і наразі нічого вирішувати не можна. Пропонував зняти питання і доопрацювати. Згадував лист «Майдану» кременчуцьким ЗМІ, де пропонували перейменувати цей сквер в «Парк Героїв України» і те, яку бурхливу реакцію він викликав у кременчужан. 

В свою чергу, громадський активіст Андрій Редькін  (“Ай лав Кременчуг”) нагадав, скільки людей зібралось в день поховання мера і нагадав статистичні дані, за якими 70% кременчужан підтримували Олега Бабаєва. Він висловив думку, що саме Олег Бабаєв був ініціатором ремонту цього скверу.

Депутатський корпус затвердив рішення  37 голосами. Відтепер сквер «Жовтневий» – сквер Олега Бабаєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто