Смартфон тобі в поміч. У кременчуцьких тролейбусах запроваджують електронні квитки.

Кременчук- перше місто на Полтавщині і 17-е в Україні, де за проїзд у тролейбусах відтепер можна розрахуватись без готівки  за допомоги мобільного додатку «Приват 24», скануючи розміщені в тролейбусах стікери з QR-кодом. Пасажир оплачує проїзд зі своєї банківської  картки і після цього демонструє кондуктору на смартфоні оплачений квиток. Всі кошти за безготівкову оплату проїзду надходитимуть одразу на рахунок тролейбусного управління.

  За словами директора КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, безготівкова плата за проїзд – це перший крок на шляху до запровадженння електронного квитка, що виключить людський фактор у розрахунках.

Якщо в пасажира виникнуть труднощі з безготівкою оплатою за проїзд, йому допоможе кондуктор. Всі кондуктори пройшли відповідний інструктаж. За словами директора КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, безготівкова плата за проїзд – це перший крок на шляху до запровадженння електронного квитка, що виключить людський фактор у розрахунках.

Варто зазначити, що в Україні на сьогодні  розроблено законопроект щодо запровадження оплати проїзду через електронні системи. «Приват 24» запропоновано  на розгляд  програму, що дозволяє користувачам комунального транспорту розрахуватися за проїзд у ньому за допомогою власного  смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.