Сьогодні перша сесія в 2015 році

Сьогодні, 27 січня о 10:00 в Кременчуцькій міській раді відбудеться пленарне засідання 55 сесії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Кременчука на 2015 рік. 2. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 30 липня 2013 року «Про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчуці.

3. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 26 червня 2012 року «Про затвердження Міської програми залучення інвестицій та економічного розвитку м. Кременчука на 2012-2015 роки».

4. Про створення Центру надання адміністративних послуг як виконавчого органу Кременчуцької міської ради Полтавської області.

5. Про затвердження міської Програми розвитку футболу на 2015-2019 роки.

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 січня 2008 року «Про затвердження міської Програми охорони довкілля в м. Кременчуці на період 2008-2015 роки».

7. Про передачу у власність ТОВ НВП «Укркомцентр» житлового будинку № 4 по вул. Чапаєва.

8. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

9. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

10. Про відмову у внесенні змін до рішення Кременчуцької міської ради в частині продовження строку дії дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

11. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

12. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою в м. Кременчуці.

13. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці. 14. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

15. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

16. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту у м. Кременчуці.

17. Про припинення права користування земельними ділянками.

18. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.

19. Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на 2015 рік.

20. Про затвердження переліку земельних ділянок для продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах у місті Кременчуці Полтавської області.

21. Про затвердження змін до статуту комунального госпрозрахун-кового житлово-експлуатаційного підприємства «Автозаводське».

22. Про затвердження змін до статуту комунального підприємства «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

23. Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто