Сьогодні в Кременчуці перебуває Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

Візит Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Романа Ващука розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом міста в мерії. Після цього посол відвідає Кременчуцький гормолокозавод і науково-виробниче об’єднання “АВІА”.
У 12.15 почнеться ділова зустріч посла з представниками малого і середнього бізнесу, яка пройде під час поїздки на катері по р. Дніпро.
Раніше, 1 березня 2017 року Роман Ващук відвідав Полтаву і провів зустріч з колективом Полтавського національного техуниверситета. В ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці ПолтНТУ з вищими учбовими закладами Канади, зокрема British Columbia Institute of Technology (Ванкувер) і South Alberta Institute of Technology (Альберта). Йшлося про практичну підготовку студентів на базі канадських нафтогазових і інших компаній. Посол Канади в Україні відмітив велику роль ПолтНТУ в у підготовці кадрів з вищою освітою, в першу чергу, інженерно-технічного напряму. Університет підписав угоду з канадською нафтогазовою компанією Tacrom Services S. R. L

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто