Сьогодні в Кременчуці перебуває Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

Візит Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Романа Ващука розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом міста в мерії. Після цього посол відвідає Кременчуцький гормолокозавод і науково-виробниче об’єднання “АВІА”.
У 12.15 почнеться ділова зустріч посла з представниками малого і середнього бізнесу, яка пройде під час поїздки на катері по р. Дніпро.
Раніше, 1 березня 2017 року Роман Ващук відвідав Полтаву і провів зустріч з колективом Полтавського національного техуниверситета. В ході зустрічі були обговорені перспективи співпраці ПолтНТУ з вищими учбовими закладами Канади, зокрема British Columbia Institute of Technology (Ванкувер) і South Alberta Institute of Technology (Альберта). Йшлося про практичну підготовку студентів на базі канадських нафтогазових і інших компаній. Посол Канади в Україні відмітив велику роль ПолтНТУ в у підготовці кадрів з вищою освітою, в першу чергу, інженерно-технічного напряму. Університет підписав угоду з канадською нафтогазовою компанією Tacrom Services S. R. L

Залишити відповідь