Спорт у кожному дворі. У Кременчуці визначають місця для встановлення спортивних майданчиків

У Кременчуцькому міськвиконкомі наразі активно працюють над розробкою Міської програми з ремонту, реконструкції існуючих та  встановлення нових спортивних майданчиків у дворах багатоповерхівок. До 30 квітня від кременчужан, а насамперед, депутатів чекають пропозиції до проекту програми. Володимир Шибашов, депутат міськради (фракція «Рідне місто»), член член комісії з розробки означеної програми спортмайданчиків,  вважає, що кожен депутат повинен зробити інвентаризацію спортивних споруд свого округу і визначитись, які з конструкцій потрібно відремонтувати, які замінити і де необхідно встановити нові спортмайданчики. На своєму, 12-ому окрузі, Володимир Шабашов таку роботу вже провів.

 

 

 

Володимир Шибашов вважає, що передусім на прибудинкових територіях потрібно олаштовувати тренажери для воркаута та міні-майданчики для футболу.

 Володимир Шибашов – не просто депутат, а депутат із багатьма спортивними захопленнями. Грає у футбол, у хокей, бере участь у різноманітних спортивних змаганнях. У міській раді Володимир Шибашов входить до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Стосовно роботи в комісії з розробки міської програми реконструкції існуючих та встановлення нових спортивних майданчиків, Володимир Шибашов говорить, що передусім йдеться про конструкції для воркаута та міні-майданчики для футболу.

«У Кременчуці 42 депутата і 42 виборчі округи. Вважаю, що кожен депутат повинен визначитись, де в його округу потрібні спортмайданчики і надати свої пропозиції», –  зазначає Володимир Шибашов.

На сьогодні, враховуючи результати проведеної інвентаризації та ті пропозиції, що надійшли, попередньо визначено 110 місць, де  можуть бути встановлені спортивні майданчики. Серед них 35 спортмайданчиків зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту та елементами тренажерів, решта – майданчики для загальної фізичної та спортивної підготовки.

Крім того, присутній на засіданні робочої групи депутат Полтавської обласної ради Олесандр Алексюк зауважив, що за рахунок коштів обласного бюджету цього року в місті планується встановити 15 антивандальних спортивних майданчиків із елементами тренажерів.

У мерії наголошують, що сформований перелік спортивних майданчиків є неостаточним. Пропозиції до нього від депутатів, громадськості та інших зацікавлених осіб  прийматимуться до 30 квітня 2017 року. Надсилати їх необхідно на поштові адреси: kmc_sdv_kremen@ukr.net   та kremenchuk.sport@gmail.com .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто