Спортивні традиції депутатів

Изображение 117

Депутати Кременчуцької міської ради поступилися своїм колегам з Кременчуцького району у футболі. Щоправда, це був лише перший етап змагань щорічної обласної спартакіади серед депутатів усіх рівнів. У фіналі кременчужани ще мають шанс стати лідерами.

13 травня на майданчику Кременчуцького педагогічного училища зійшлись у футбольних баталіях команди депутати місцевих, районних та селищних рад.

Збірну команду Кременчуцької міської ради представляли Юрій Гриценко (капітан), Ігор Березенський, Олександр Березянський, Сергій Кузнєцов, Петро Шувалов, Олександр Калашник та Олег Овчар.  Можливо, далася взнаки річна перерва в іграх (торік кременчужани не брали участі в спартакіаді), можливо, просто не змогли зібратися, але наша команда, на відміну від переможних попередніх турнірів, цього разу не стала лідером, а посіла лише 2-ге місце. На першому – команда депутатів Кременчуцького району. В змаганнях з волейболу місця розподілились аналогічно.

Варто зазначити, що нинішні змагання були першим відбірковим етапом спартакіади. Фінал, в якому всі попередні результати анулюються,  відбудеться 20 травня в Полтаві.

 

Залишити відповідь