Справжній Майстер – Марандян!

1356091093_karo

6 вересня у КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Почесного громадянина міста, льотчика-космонавта Олексія Леонова.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з різних куточків України: Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Львова, Одеси – загалом близько 150-ти дзюдоїстів.

Наше місто на цих змаганнях представляли вихованці клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт» і спортсмени спеціалізованої дитячо-юнацької школи з дзюдо.

– Цей турнір – традиційний, – зазначив Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин. – І спортсмени, які посідають у ньому призові місця, отримують право на присвоєння звання майстра спорту України.

Отримав же це почесне звання вихованець КСЄ «Легіон Спорт» Каро Марандян. Він виграв турнір у ваговій категорії до 60 кг, провівши чотири зустрічі й отримавши перемогу в кожній із них.

Ще одну перемогу, але вже у ваговій категорії понад 100 кг, здобув тренер КСЄ «Легіон Спорт» Микола Картошкін, який у минулому був вихованцем цього клубу. Таким чином Микола підтвердив заслужене раніше звання майстра спорту.

Окрім того, вихованець КСЄ «Легіон Спорт» Андрій Кушков у ваговій категорії 66 кг здобув срібло, а Антон Чигирик у тій же ваговій категорії виборов бронзову медаль.

Т.Апрелєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто