Сторічна ювілярка заспівала гостям «Катюшу»

У день свого сторічного ювілею кременчужанка Тамара Олександрівна Остроушко приймала вітання від секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка, представників міського департаменту праці та соціального захисту населення та ветеранської організації.

 

 

 

9 січня кременчужанка Тамара Олександрівна Острошко приймала вітання від секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка з нагоди свого 100-річного ювілею. 

Як повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому, Юрій Гриценко побажав ювілярці міцного здоров`я та благополуччя. Він зазначив, що секрет довголіття Тамара Олександрівни, вочевидь, полягає в її любові до життя, невичерпному оптимізмі та відкритості до людей. Від міської влади пані Тамарі вручили букет квітів, матеріальну допомогу та подарунки. Теплі слова вітання на адресу іменниниці висловили також всі присутні.

Ювілярка народилася у Краснодарському краї в багатодітний родині, була учасницею Другої світової війни. У 1955 році переїхала з родиною до Кременчука. Працювала у Кременчуцькому тресті їдалень та заводі дорожніх машин. Сьогодні проживає разом з донькою та її чоловіком, любить читати, співати, із задоволенням декламує вірші і проводить час із правнуками.

Іменинниця подякувала гостям за щирі вітання і заспівала для них свою улюблену пісню «Катюша».

Залишити відповідь