Створене наприкінці 2016 р. комунальне підприємство «Муніципальна поліція» переїде до нового приміщення та отримає 350 тис. грн з бюджету на його ремонт

Муніципальну поліцію в Кременчуці торік створювали з чималими суперечками стосовно доцільності такого підрозділу й його роботи.   Думки депутатів Кременчуцької міської ради при обговоренні цього питання на сесії розділились, висловлювались побоювання, що чергове комунальне підприємство стане ще одним тягарем для міського бюджету. Однак, муніципальну поліцію створили. Зареєстрована вона за адресою вул. 29 вересня, 5.

А цього тижня міськвиконком  ухвалив рішення про безоплатну передачу «Муніципальної поліції» приміщення по вул. Лізи Чайкіної, 35, що на балансі КП  «Міськсвітло». На ремонт покрівлі цієї будівлі з бюджету буде виділено 350 тис. грн. Додамо, що за наявною інформацією, «Муніципальна поліція» в цьому році за бюджетні кошти закупили комп’ютерну техніку та обладнання на 73,8 тис. грн та спецодяг на суму 88,8 тис. грн.

Невдоволених такими інвестиціями міська влада заспокоює: цієї осені муніципальні поліцейські почнуть продуктивно працювати. Зокрема, за словами директора міського департаменту освіти Геннадія Москалика, з 1 вересня «Муніципальна поліція» охоронятиме учнів у 10-ти навчальних закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.