Субсидії будуть надавати і боржникам

Ситуації з відмовою в отриманні субсидій бувають різні, так само як і борги за оплату комунальних послуг.

subsidii

Не всі борги стануть на заваді для того, щоб отримати субсидії.

Якщо Ви маєте борги за житлово-комунальні послуги і не отримували субсидію раніше, це ні в якому разі не завадить її призначенню. Але якщо Ви отримували субсидію певний період і саме за цей час накопичили борги, то їх неодмінно доведеться заплатити.

Закон про порядок призначення субсидій чітко передбачає, що людина мусить сплачувати всі нараховані кошти за житлово-комунальні послуги за винятком субсидії. І також там прописано, що підприємства-надавачі послуг до 10 числа кожного місяця надають органам соцзахисту населення подання про заборгованість з оплати комунальних послуг для припинення субсидії. В разі надходження такого повідомлення, нарахування субсидії припиняється до моменту погашення богів саме за період отримання субсидій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто