Свято для маленьких бійців

дзюдо

30 травня на стадіоні льотного коледжу відбувся унікальний фестиваль дзюдо «Kremin Cup-2015».Фестиваль зібрав усіх дзюдоїстів і любителів дзюдо Кременчука – загалом близько 340 осіб з усіх спортивних секцій цього виду східних єдиноборств. У рамках фестивалю пройшов турнір «Хвостик», в якому взяли участь найменші дзюдоїсти віком 6-8 років. Щоб перемогти, борці повинні були витягнути в суперника «хвостик» – червоний або зелений, що був заткнутий за пояс кімоно ззаду. На відміну від дорослих змагань, тут не було розподілу на хлопчачі та дівчачі пари – боролися один з одним.

Віталій Середа, тренер КСЄ «Легіон-Спорт» і головний організатор змагань, говорить, що маленьких тренувати набагато важче, ніж старших: «Тим показав один раз – і вони роблять, а маленьким доводиться довго пояснювати». Ну а тепер найменші дзюдоїсти переконалися, що займалися в секціях недаремно, і відчули смак перемоги. Зважаючи на вік спортсменів, мотивація тут була особлива. «Якщо ти не припиниш плакати і не виступиш, ми не підемо з тобою на батути», – намагалася заспокоїти мама одного з бійців, щоправда, хлопчик після її слів почав плакати ще більше.

Після завершення турніру для дітей було організовано барвисте шоу за участі аніматорів. Показовий виступ із дзюдо для дітей та батьків підготували Каро Марандян та Андрій Кушка. Танцювальний виступ для дітей презентував шоу-балет «SkyRiver».

І на завершення фестивалю відбувся флешмоб: 100 юних спортсменів із клубу «Легіон-Спорт» вишикувалися в слово «JUDO». Це був свого роду рекорд.

Наостанок всіх учасників фестивалю пригостили морозивом. «Головне, що всі діти і батьки залишилися після свята з позитивними емоціями», – зазначають організатори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто