Свято Великої Перемоги

DSCF4044

70 років Перемоги над нацизмом у Кременчуці відзначили низкою урочистих заходів, головним з яких був мітинг пам’яті біля меморіалу «Вічно живим». Попри доволі прохолодну погоду, зранку 9 травня тут зібралось багато люду. Чимало з них надягли символічні цього року маки, майже всі прийшли із квітами. Відмінністю цьогорічного святкування була участь у мітингу бійців АТО, які приїхали до рідного міста на перепочинок. Разом із ветеранами Другої Світової війни вони поклали квіти до Вічного вогню.

DSCF4031DSCF4035

Урочистий мітинг та концерт у день 70-річчя Перемоги відбувся в парку Воїнів-Інтернаціоналістів. Організували захід вже за традицією, започаткованою торік, ГО «Рідне місто» та об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство».

IMG_7314IMG_7166

 

На урочистості запросили ветеранів Другої Світової, дітей війни, учасників інших бойових конфліктів та просто небайдужих кременчужан, адже війна свого часу торкнулася кожної людини – хто не воював та не потрапив у полон, той відчув на собі гніт окупантів. Згадали також і про сучасних захисників, котрі боронять кордони та незалежність України.

IMG_7330

«9 Травня будемо пам’ятати завжди»

Олег Фещенко, голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство»:

– 70 років минуло відтоді, як наші батьки та діди, матері, прадіди завоювали нам цю велику перемогу. Її можна називати по-різному, але ми чудово знаємо, що це перемога радянського народу над фашизмом у Великій Вітчизняній. У цей святковий день хочеться висловити найщирішу подяку родині Матициних – Володимиру Митрофановичу та Тетяні Юріївні, за постійну турботу про ветеранів, а також керівництву ПАТ «Укртатнафта» та колективу Центру культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» за організацію та проведення свята Дня Перемоги в парку Воїнів-Інтернаціоналістів.

IMG_7340

«Дякуємо дідам, що вистояли!»

Юрій Гриценко, голова ГО «Рідне місто»:

– Сьогодні війна, котра йде на сході – вона у душі кожного, і всі ми хочемо миру. Саме так – Миру з великої літери. Але сьогодні – День Великої Перемоги. В кожній родині є людина, про яку хочеться згадати, сказати слова подяки. У моїй родині загинули два діди – у 43 і 44 рр. – і ми з друзями завжди збираємося і дякуємо нашим дідам і прадідам за те, що вистояли. Я вітаю всіх із Днем Перемоги. І бажаю, щоб скоро настав мир. І тоді буде ще одне свято – Миру, Труда й України.

IMG_7417IMG_7283

Залишити відповідь