Свято Великої Перемоги

DSCF4044

70 років Перемоги над нацизмом у Кременчуці відзначили низкою урочистих заходів, головним з яких був мітинг пам’яті біля меморіалу «Вічно живим». Попри доволі прохолодну погоду, зранку 9 травня тут зібралось багато люду. Чимало з них надягли символічні цього року маки, майже всі прийшли із квітами. Відмінністю цьогорічного святкування була участь у мітингу бійців АТО, які приїхали до рідного міста на перепочинок. Разом із ветеранами Другої Світової війни вони поклали квіти до Вічного вогню.

DSCF4031DSCF4035

Урочистий мітинг та концерт у день 70-річчя Перемоги відбувся в парку Воїнів-Інтернаціоналістів. Організували захід вже за традицією, започаткованою торік, ГО «Рідне місто» та об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство».

IMG_7314IMG_7166

 

На урочистості запросили ветеранів Другої Світової, дітей війни, учасників інших бойових конфліктів та просто небайдужих кременчужан, адже війна свого часу торкнулася кожної людини – хто не воював та не потрапив у полон, той відчув на собі гніт окупантів. Згадали також і про сучасних захисників, котрі боронять кордони та незалежність України.

IMG_7330

«9 Травня будемо пам’ятати завжди»

Олег Фещенко, голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство»:

– 70 років минуло відтоді, як наші батьки та діди, матері, прадіди завоювали нам цю велику перемогу. Її можна називати по-різному, але ми чудово знаємо, що це перемога радянського народу над фашизмом у Великій Вітчизняній. У цей святковий день хочеться висловити найщирішу подяку родині Матициних – Володимиру Митрофановичу та Тетяні Юріївні, за постійну турботу про ветеранів, а також керівництву ПАТ «Укртатнафта» та колективу Центру культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» за організацію та проведення свята Дня Перемоги в парку Воїнів-Інтернаціоналістів.

IMG_7340

«Дякуємо дідам, що вистояли!»

Юрій Гриценко, голова ГО «Рідне місто»:

– Сьогодні війна, котра йде на сході – вона у душі кожного, і всі ми хочемо миру. Саме так – Миру з великої літери. Але сьогодні – День Великої Перемоги. В кожній родині є людина, про яку хочеться згадати, сказати слова подяки. У моїй родині загинули два діди – у 43 і 44 рр. – і ми з друзями завжди збираємося і дякуємо нашим дідам і прадідам за те, що вистояли. Я вітаю всіх із Днем Перемоги. І бажаю, щоб скоро настав мир. І тоді буде ще одне свято – Миру, Труда й України.

IMG_7417IMG_7283

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто