Тариф у 4 грн кременчуцьким маршрутникам невигідний, з 1 квітня вони відмовляються перевозити пасажирів.

Перевізник ПП «Евротранссервис», який обслуговує маршрути № 17 (Реевка-НПЗ) та № 10 (Лашки-Центр) з 1 квітня відмовляється здійснювати перевезення, мотивуючи нерентабельністю роботи. І це не першоквітневий жарт. Перевізники чхати хотіли на рішення обласного Антимонопольного комітету стосовно відсутності економічних підстав для підвищення вартості проїзду в маршпуртках Кременчука, вони знову наполягають на зміні тарифу і навіть вдаються до таких радикальних заходів, як відмова від надання послуг.

 

Тримайтесь, Ревівка та Лашки! З 1 квітня на вас може очікувати транспортний колапс. Міська влада обіцяє швидко найти заміну перевізнику на маршрутах №17 та № 10, але ж, як відомо, замалою ковдрою не вкриєшь одночасно і голову, і ноги. 

Начальник міського відділу транспорту Руслан Івашина повідомив, що днями було отриману заяву від керівника ТОВ «Евротрансервис» про припинення обслуговування маршрутів № 17 та № 10 з 1 квітня. Директор ТОВ Олег Кагал пояснює, що  підприємство фінансово  більше не може працюватию.

У мерії реагують спокійно й зазначають, що відмова «Евротрансервис» від обслуговування маршрутів № 17 та № 10 на зручності пасажирів жодним чином не позначиться.

«З 1 квітня перевезення на цих маршрутах буде здійснювати «Автоэкспрессплюс», – сказав Руслан Івашина і додав, що на наступному засіданні міськвиконкому буде оголошено новий конкурс на право перевезення пасажирів на маршрутах № 17 та № 10.

Тим часом, як стало відомо,  перевізники знову подали до відділу транспорту розрахунки для підвищення вартості проїзду. Просять про тариф до 5 грн.

«Всі їхні розрахунки, за традиційною процедурою буде направлено в Антимонопольний комітет», – прокоментував Руслан Івашина.

Залишити відповідь