Тариф у 4 грн кременчуцьким маршрутникам невигідний, з 1 квітня вони відмовляються перевозити пасажирів.

Перевізник ПП «Евротранссервис», який обслуговує маршрути № 17 (Реевка-НПЗ) та № 10 (Лашки-Центр) з 1 квітня відмовляється здійснювати перевезення, мотивуючи нерентабельністю роботи. І це не першоквітневий жарт. Перевізники чхати хотіли на рішення обласного Антимонопольного комітету стосовно відсутності економічних підстав для підвищення вартості проїзду в маршпуртках Кременчука, вони знову наполягають на зміні тарифу і навіть вдаються до таких радикальних заходів, як відмова від надання послуг.

 

Тримайтесь, Ревівка та Лашки! З 1 квітня на вас може очікувати транспортний колапс. Міська влада обіцяє швидко найти заміну перевізнику на маршрутах №17 та № 10, але ж, як відомо, замалою ковдрою не вкриєшь одночасно і голову, і ноги. 

Начальник міського відділу транспорту Руслан Івашина повідомив, що днями було отриману заяву від керівника ТОВ «Евротрансервис» про припинення обслуговування маршрутів № 17 та № 10 з 1 квітня. Директор ТОВ Олег Кагал пояснює, що  підприємство фінансово  більше не може працюватию.

У мерії реагують спокійно й зазначають, що відмова «Евротрансервис» від обслуговування маршрутів № 17 та № 10 на зручності пасажирів жодним чином не позначиться.

«З 1 квітня перевезення на цих маршрутах буде здійснювати «Автоэкспрессплюс», – сказав Руслан Івашина і додав, що на наступному засіданні міськвиконкому буде оголошено новий конкурс на право перевезення пасажирів на маршрутах № 17 та № 10.

Тим часом, як стало відомо,  перевізники знову подали до відділу транспорту розрахунки для підвищення вартості проїзду. Просять про тариф до 5 грн.

«Всі їхні розрахунки, за традиційною процедурою буде направлено в Антимонопольний комітет», – прокоментував Руслан Івашина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто