Тарифи на воду підвищать з травня

З 1 травня тарифи на воду та каналізацію в Кременчуці зростуть приблизно на 12%. Національна комісія з держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг 26 березня ухвалила рішення про підвищення тарифів на воду для населення для всіх водоканалів. Як повідомляє УНІАН, підвищення тарифів обумовлено зростанням вартості електроенергії та валютних кредитів. Згідно з прийнятим рішенням, підвищення тарифів на воду становитиме від 4% до 100% залежно від конкретного водопостачального підприємства. Кременчуцький водоканал комісія віднесла до групи підприємств з валютними кредитами, яким, крім подорожчання електроенергії, в тариф потрібно закласти й девальвацію гривні. Для цієї групи, де крім Кременчуцького ще 10 водоканалів,
зростання вартості водопостачання та водовідведення в середньому становитиме 12%.
Наразі за 1 куб м холодної води кременчужани платять 3,5 грн, за водовідведення – 4,35 грн за 1 куб м. Отже з 1 травня ці тарифи зростуть приблизно на 42 коп. та на 52 коп. відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто