Тарифний майдан в Кременчуці. Мешканці міста вимагають зниження тарифів.

В нашому рідному місті, як і в багатьох містах України, пройшли мирні акції протесту проти політики формування тарифів. На площі Перемоги перед виконкомом зібралося близько двохсот кременчужан, які задекларували прийняття вимоги до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про перегляд політики формування тарифів.

0000

З початком опалювального сезону, мешканці міста почали отримувати захмарні рахунки за постачання тепла, гарячої води і газу. У виступах активістів і організаторів акції неодноразово наголошувалось, що тарифи стрімко зросли після невиправданого, на думку більшості населення України, підвищення цін на газ для потреб населення.

У роз*ясненні уряду, підвищення цін на газ для населення було, за словами прем*єр-міністра, “необхідною мірою в боротьбі з корупційними схемами попередньої влади у газовій сфері і умовами співпраці з МВФ”. Але, згідно Постанов Кабінету Міністрів  у різні роки (№295 (від 19.04.1995 р) , №119 (від 04.02.1998 р. та №1156 від 27.07.1998 р), в яких було чітко, і з поступовими змінами, прописано умови отримання субсидій та зазначено, що загальний обсяг оплати за користування житлом, його утримання, оплату послуг водо, тепло і газопостачання і житлово-комунальні послуги населення повинно сплачувати “НЕ БІЛЬШЕ!!! 15 відсотків сукупного доходу”, що наразі не дотримується і не виконується.

З ініціативною групою від громадськості і депутатами міськради, які підтримали протестну акцію і необхідність звернення до голови Уряду, зустрілися представники міської влади та керівники ЖКГ міста. Вони разом з мешканцями виявили занепокоєння ситуацією з нарахуванням тарифів і запевнили протестувальників, що міська влада, мер і депутати додадуть усих зусиль для того, щоб розрахунки тарифів були виключно законними, прозорими і зрозумілими людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто