Тарифний майдан в Кременчуці. Мешканці міста вимагають зниження тарифів.

В нашому рідному місті, як і в багатьох містах України, пройшли мирні акції протесту проти політики формування тарифів. На площі Перемоги перед виконкомом зібралося близько двохсот кременчужан, які задекларували прийняття вимоги до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про перегляд політики формування тарифів.

0000

З початком опалювального сезону, мешканці міста почали отримувати захмарні рахунки за постачання тепла, гарячої води і газу. У виступах активістів і організаторів акції неодноразово наголошувалось, що тарифи стрімко зросли після невиправданого, на думку більшості населення України, підвищення цін на газ для потреб населення.

У роз*ясненні уряду, підвищення цін на газ для населення було, за словами прем*єр-міністра, “необхідною мірою в боротьбі з корупційними схемами попередньої влади у газовій сфері і умовами співпраці з МВФ”. Але, згідно Постанов Кабінету Міністрів  у різні роки (№295 (від 19.04.1995 р) , №119 (від 04.02.1998 р. та №1156 від 27.07.1998 р), в яких було чітко, і з поступовими змінами, прописано умови отримання субсидій та зазначено, що загальний обсяг оплати за користування житлом, його утримання, оплату послуг водо, тепло і газопостачання і житлово-комунальні послуги населення повинно сплачувати “НЕ БІЛЬШЕ!!! 15 відсотків сукупного доходу”, що наразі не дотримується і не виконується.

З ініціативною групою від громадськості і депутатами міськради, які підтримали протестну акцію і необхідність звернення до голови Уряду, зустрілися представники міської влади та керівники ЖКГ міста. Вони разом з мешканцями виявили занепокоєння ситуацією з нарахуванням тарифів і запевнили протестувальників, що міська влада, мер і депутати додадуть усих зусиль для того, щоб розрахунки тарифів були виключно законними, прозорими і зрозумілими людям.

Залишити відповідь