Тато, мама, я – спортивна сім’я

1429179505_w_622a35f4

Психологи та лікарі останнім часом все більше звертають увагу на те, що суспільство стає малорухливим – батьки сидять на роботі, проводять час біля телевізора або комп’ютера, дітворі, аби не заважала, дають планшети або ноутбуки. Найбільша проблема в тому, що діти в такій атмосфері виростають асоціальними – вони не вміють спілкуватися з людьми, не мають жодного поняття про стосунки в родині.
Проте все це не про сім’ю Стоян – в них є спільне хобі, котре не просто зміцнює родинні зв’язки, а й покращує здоров’я: мама, тато і дочка займаються спортом.
І Дмитро, і Маріанна говорять, що почали займатися в тренажерному залі близько 6-ти років тому – до того не займалися спортом. Першою «тягати залізо» пішла Маріанна – її не влаштовувала зайва вага, котру набрала після народження донечки, тож жінка вирішила «привести себе в порядок».
– Тепер я отримала чудову фігуру, стала тренером із фітнесу, про що завжди мріяла, беру участь у різних змаганнях та посідаю призові місця, – розповідає жінка. Маріанна багато разів брала участь у місцевих змаганнях, займала 1-ше, 2-ге та 3-тє місця у виконанні вправи «Жим лежачи», 2-ге місце – у змаганні зі станової тяги (у вазі 80 кг), 2-ге місце з крос-фіту, 4-те місце у змаганні з бодібілдингу, 3-тє місце в конкурсі «Амазонки» серед спортивних клубів.
Через кілька місяців після того, як Маріанна пішла до зали, до неї приєднався Дмитро. Чоловіка також турбувала його фігура. «Ми їли з дружиною разом, коли вона була вагітною, й обидва добряче погладшали! Коли Маріанна почала займатися спортом, я побачив, як вона змінюється – і це мене й надихнуло!», – згадує молодий батько. За кілька місяців Дмитро досягнув чудових результатів – якщо на початку він важив 96 кг, то зараз – 78, причому це переважно м’язова маса, а не жирові відкладення. Проте чоловік не прагне до зірок – він займається суто для себе, хоча вже здобув перше місце в змаганнях із російського жиму в Кременчуці. Кумиром Дмитра є Арнольд Шварценегер.«Захоплююся цим чоловіком!», – говорить він.
За прикладом батьків маленька Мілана також пішла до тренажерної зали півроку тому. А ще дівчинка ходила на бально-естрадні танці. Зараз вона готується до школи, відвідує уроки англійської мови та інші підготовчі курси, коли встигає – ходить до мами на фітнес, знає всі вправи, а ось тягати «залізо» їхній донці ще зарано, – впевнені батьки!

Маріанна Стоян: “Дуже добре бути спортивними і бути всім разом, подавати приклад навколишнім, залучати людей до спорту, а також подавати приклад своїй доньці!”

Після 18.00 їсти треба!
Маріанна, окрім всього іншого, веде блог у соціальній мережі «ВКонтакте». Ми «позичили» кілька порад від тренера:
«Дуже дратує поширений міф про корисність голодування після 18.00. Вдумайтеся в цю цифру – 12 годин без їжі! Тут до зривів в дієті недалеко, та й для організму надзвичайно шкідливо. Тобто після 18.00 їсти потрібно, а на ніч – ще й корисно. Особливо для спортсменів! Адже навіть 6-8 годин без харчування – катастрофа для м’язової тканини! Головне – їсти корисні продукти.
М’язи вночі хочуть білок! Тому нам потрібен казеїн – повільний протеїн, який упродовж 6-8 годин живить м’язи амінокислотами. Основне джерело казеїну – сир. Сміливо їмо його на ніч. М’язи вам подякують! А для тих, кому ніяк без солодкого, пропоную на ніч перекусити грейпфрутом!».

Залишити відповідь