Телевізійний саботаж

1436965345_6

14 липня секретар міськради В. Івко підписав розпорядження про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора Кременчуцької ТРК Т. Деркача.
Але новий керівник не очікував, що зіштовхнеться з таким ставленням колективу. – Виявилось, що колектив на 70% у відпустці. Їх відправила у відпустку Вікторія Пальчик, як попередній в. о. директора. Бухгалтера теж немає, як і печатки підприємства. Я до неї не зміг додзвонитися. А ще приходить колишній директор КТРК (С. Перепелятник – авт.) з ухвалою суду і вважає, що це він – керівник підприємства.
Секретар міськради В. Івко говорить, що останній факт – це непорозуміння: «Я можу вважати себе президентом, але це не означає, що так воно і є».
Т. Деркач також повідомив на президії міськради, що 2 тижні кременчужани не побачать новин на телеканалі «Лтава».
– Як мені сказали у Полтаві, комунальне підприємство «КТРК» не має жодного відношення до ефіру на телеканалі «Лтава». Директор «Лтави» повідомив, що у Кременчуці є корпункт, де працюють 8 осіб, і всі вони пішли у відпустку. Отже, новин не буде 2 тижні. Сам директор «Лтави» теж у відпустці і відлітає за кордон, – пояснив Т. Деркач.
Депутат міськради Г. Іванян назвав те, що відбувається на КТРК, звичайним саботажем. Його колега М. Черниш запропонував відізвати колектив на чолі з Вікторією Пальчик з відпустки. «Якщо не погодяться – звільнити із відповідним записом у трудовій книжці», – порадив він. В. Івко сказав, що за кілька днів розбереться з ситуацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто