Теплопостачальники отримають допомогу з міського бюджету на встановлення лічильників у багатоквартирних будинках кременчужан

5 млн грн буде виділено з міського бюджету на встановлення теплових лічильників у багатоквартирних  житлових будинках Кременчука. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

Sensus installation step by step 14/7/05

Допомагаючи теплопостачальникам з облаштуванням вузлів обліку тепла, міська влада прагне довести показник забезпечення будинків лічильниками до 50%. Це  дасть можливість скористатися вимогами урядової постанови,  відповідно до якої пересічні споживачі, які проживають у будинках без лічильників тепла, мають сплачувати за опалення в середньому стільки, скільки сплачують жителі будинків із лічильниками.

На сьогодні лише 27%  будинків, що обслуговуються приватною компанією ПАТ «Полтаваобленерго» забезпечені тепловими лічильниками, для КП «Теплоенерго» цей показник становить понад 70%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто