Тільки тріски летять! Понад 300 тополь вже кронувало цієї весни в місті  КП «»Благоустрій Кременчука».

Директор КП «Благоустрій Кременчука» Віктор Василенко повідомив, що  цієї весни працівниками підприємства було проведено кронування 322 тополь. Роботи проводилися на проспекті Лесі Українки, бульварі Автокразівському, проспекті Героїв Бреста, вул. Маяковського. На проспекті Полтавському виконано видалення порослі та санітарну обрізку 33 дерев.  Подрібнено 262 куб. м. гілок по пров. Гвардійському, пр. Свободи, пров. Героїв Бреста, вул. Гагаріна, вул. Республіканській, прос. Лесі Українки, бульварі Автокразівському.

Комунальним підприємством також проводилися роботи з формувальної обрізки ялівцю на вул. Велика Набережна, а також дерев та кущів  у парку «Ювілейний», по вул. В.Бойка, сквері «Імені Олега Бабаєва» та на клумбі в районі пивзаводу.

За інформацією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто