ТРЕНІНГ: ДЕБАТИ – МИСТЕЦТВО ДЕМОКРАТИЧНИХ ЗМІН.

Учасники тренінгу12 грудня 2015 року Громадська організація «Рідне місто», спільно з директором Благодійного фонду «Фонду громади Омельника» Богданом Алещенко, в черговий раз провели тренінг щодо  розвитку навичок участі у дебатах для 18-ти  студентів вищих навчальних закладів  міста Кременчука. Учасники заходу отримали нові знання, вміння та навички щодо роботи у команді та участі у дебатах, кожен учасник прийняв участь у дебатах особисто.

     В ході заняття виконавчий директор ГО «Рідне місто» Володимир Метель довів до студентської молоді головні напрямки роботи організації іплани на майбутнє, а саме: розвивати та надавати підтримку молоді міста, активно приймати участь у соціальних проектах і продовжувати діяльність по захисту демократичних прав і свобод громадян.

   Тренінг проходив у рамках проекту  «Дебати – мистецтво заради демократичних змін» метою якого є підготовка молоді, яка буде готова діяти заради розвитку демократичних цінностей у Кременчуці.

   Проект реалізовується в рамках програми підтримки місцевих ініціатив проекту «AlternEd. Альтернативна освіта для ініціатив соціальних змін на місцевому рівні» громадської організації  Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»  за підтримки Європейського фонду за демократію.

   Завдяки проекту 23 молодих лідерів з м .Кременчука пройдуть навчання з методів ведення дебатів і підвищать свою обізнаність в сфері активної життєвої позиції, толерантності і ключових соціально-політичних питань.

   Віримо, що реалізація проекту допоможе об’єднати молодь навколо питань розвитку міста Кременчука, базуючись на цінностях демократії та громадянського суспільства.

Керівник тренінгу Богдан Алещенко1234567

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто