ТРЕНІНГ: ДЕБАТИ – МИСТЕЦТВО ДЕМОКРАТИЧНИХ ЗМІН.

Учасники тренінгу12 грудня 2015 року Громадська організація «Рідне місто», спільно з директором Благодійного фонду «Фонду громади Омельника» Богданом Алещенко, в черговий раз провели тренінг щодо  розвитку навичок участі у дебатах для 18-ти  студентів вищих навчальних закладів  міста Кременчука. Учасники заходу отримали нові знання, вміння та навички щодо роботи у команді та участі у дебатах, кожен учасник прийняв участь у дебатах особисто.

     В ході заняття виконавчий директор ГО «Рідне місто» Володимир Метель довів до студентської молоді головні напрямки роботи організації іплани на майбутнє, а саме: розвивати та надавати підтримку молоді міста, активно приймати участь у соціальних проектах і продовжувати діяльність по захисту демократичних прав і свобод громадян.

   Тренінг проходив у рамках проекту  «Дебати – мистецтво заради демократичних змін» метою якого є підготовка молоді, яка буде готова діяти заради розвитку демократичних цінностей у Кременчуці.

   Проект реалізовується в рамках програми підтримки місцевих ініціатив проекту «AlternEd. Альтернативна освіта для ініціатив соціальних змін на місцевому рівні» громадської організації  Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»  за підтримки Європейського фонду за демократію.

   Завдяки проекту 23 молодих лідерів з м .Кременчука пройдуть навчання з методів ведення дебатів і підвищать свою обізнаність в сфері активної життєвої позиції, толерантності і ключових соціально-політичних питань.

   Віримо, що реалізація проекту допоможе об’єднати молодь навколо питань розвитку міста Кременчука, базуючись на цінностях демократії та громадянського суспільства.

Керівник тренінгу Богдан Алещенко1234567

Залишити відповідь