Тролейбусне управління оголосило перший тендер на закупівлю 40 тролейбусів за кошти кредиту ЄБРР

35 низькопольних 12- метрових і п’ять 18- метрових зчленованих тролейбусів планується закупити в рамках тендеру, оголошеного нещодавно Кременчуцьким тролейбусним управлінням. Наступним стане лот на закупку ще 10 тролейбусів. Загалом, 50 нових тролейбусів – це більше ніж сьогодні виходять на маршрути в Кременчуці. Ціна такої розкоші – 8 млн євро, котрі Кременчук повинен повернути Європейському банку реконструкції та розвитку упродовж 10 років ( з відсотками – 11 млн євро).

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління» оголосило тендер для використання частини коштів кредиту і гранту Європейського банку реконструкції та розвитку на покриття витрат по Проекту «Кременчуцький Тролейбус».

Нагадаємо, що 31 січня поточного року міськрада Кременчука підтримав кредитний договір на 8 млн. євро від ЄБРР для закупівлі 50 тролейбусів для Кременчука, який був підписаний ще в грудні 2016 р. Згідно з договором, Кременчук протягом 10 років повинен буде виплатити по кредиту в загальній сумі 11 млн євро протягом 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто