Троянди з кленового листя

102_6663

17 жовтня за підтримки ГО «Рідне місто» біля Міського палацу культури відбувся майстер-клас із флористики. Тут дітей навчили перетворювати звичайні кленові листочки на чарівні троянди! 

Творчий столик, за яким біля МПК розмістилися флористи, дітлахи обліпили з усіх боків, наче мухи склянку з медом. Спершу допитливим школярам розповіли, що таке флористичний оазис (зовсім не той, що в пустелі) та як зробити подарунок на день народження своїми руками. Для цього достатньо придбати цей оазис (м’якеньку субстанцію зеленавого кольору) у квітковому магазині, покласти його у горщик й увіткнути в нього різноманітні квіточки, стеблинки й травинки. Як розповідає директор студії флористики та декору «Квітковий сезон» Ольга Сидоренко, яка проводила майстер-клас, у такому «ґрунті» композиція житиме не менше 5-7 днів.

А ось троянди з кленового листя – взагалі ідеальний подарунок, адже вони стоятимуть у вазі й рік, і два – лише трохи підсохнуть. Під час майстер-класу дітям показали, як же треба скласти листок, щоб він перетворився на квітку. Цей процес делікатний, але дуже цікавий! Принаймні діти настільки захопилися крутінням-вертінням тих листків, що зробили не по одній квітці, а цілі букети! Їх вони гарненько оформили в обгортки, пов’язали стрічками та пообіцяли подарувати своїм мамам.

Також діти повернулися додому з маленькими вазончиками, в яких під час майстер-класу посадили хто – цибульку, а хто – м’яту для майбутнього чаювання. Взагалі цей майстер-клас, організований за підтримки громадської організації «Рідне місто», став годиною справжнього, непідробного та по-дитячому щирого щастя!

102_6662

Майстриня хоч куди!

Скрутити з кленового листочка гарненьку троянду в 9-річної учениці школи № 16 Лізи вийшло найшвидше. Дівчинка дуже любить робити різні аплікації з природних матеріалів: листя, квітів і навіть пір’я! «У моєї бабусі в селі є півні – і вона привозить мені їхнє пір’я, – розповідає дівчинка. –  А я роблю з нього різні поробки».

102_6667

9-річний Віталік встиг і свої квіти зробити, й іншим дітям допомогти. Хлопчина зізнався, що свій букет він подарує мамі.

102_6638

Ольга Сидоренко, директор студії флористики та декору «Квітковий сезон»:

– Я дуже люблю працювати з дітьми – вони дарують багато позитиву й енергії. І натомість теж хочеться дарувати їм щось гарне. Елементарне, що можна зробити для гарного настрою – це букет з осіннього листя. Взагалі природа – це позитив, добрі емоції, бальзам на душу. Хочеться навчити дітей радіти простим речам, помічати їх. І ми дуже вдячні громадській організації «Рідне місто» за можливість провести цей майстер-клас: діти отримали радість, а тому пам’ятатимуть про це заняття ще довго!

Текст і фото: Тетяна Апрелєва

102_6641102_6674

102_6675102_6682

 

102_6660102_6672

Залишити відповідь