Ціна літнього відпочинку кременчуцьких дітей. На допомогу міста можуть розрахувати лише пільгові категорії

Міський бюджет не гумовий, тож забезпечити пільговими путівками до дитячих оздоровчих таборів усіх бажаючих не можливо. Таку відповідь віце-мера з питань фінансів Тетяни Неіленко отримала депутат міськради Валентина Головко на запитання: «Чи буде підтримка батькам у літньому відпочинку їх дітей?». За словами віце-мера, в бюджеті передбачено певні кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій, ця сума аналогічна тій, що виділялась торік.

 

 

 

 Гарний відпочинок у літньому таборі, на жаль, не для всіх. Вартість путівки цього року становитиме 5000-6000 грн. 

Депутат Кременчуцької міськради ( фракція партії «Рідне місто») Валентина Головко занепокоєна організацією літнього відпочинку дітей. Адже, за її словами, не всі батьки в змозі придбати для своєї дитини путівки до літнього табору за нинішньої вартості – 5000-6000 грн  За відсутності якісного дозвілля, діти захоплюютьяс комп’ютерними розвагами,а то й ще гірше – залучаються до небезпечних ігор у самогубців, що останнім часом поширюються у соцмережах.  Як може допомогти місто в питанні літнього відпочинку дітей?, – запитала Валентина Головко посадових осіб мерії на засіданні постійної депутатської комісії в ході підготовки до сесії Кременчуцької міської ради 2 березня.

Віце-мер з питань фінансів Тетяна Неіленко повідомила, що в бюджеті передбачено сума коштів на рівні минулорічної для забезпечення путівки в оздоровчі табори дітей пільгових категорій. Торік, за її словами, були задоволені всі заявки бажаючих. Цьогоріч, якщо і буде збільшено суму, то лише для дітей-пільговиків, говорить Тетяна Неіленко. «Задовольнити потреби всіх бажаючих неможливо, адже бюджет має межі», – зазначила віце-мер.

До речі, в міськвиконкомі вже формується банк даних даних дітей на оздоровлення 2017 року, які потребують особливої уваги та підтримки. Ці діти за рахунок бюджетних коштів отримають путівки на літній відпочинок у таборах Полтавської та інших областей, а також на узбережжі Чорного моря.

Детальну інформацію з цього питання можна отримати в  управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: пл. Перемоги, 2, каб. 522, тел.: 2-20-89. Графік роботи:      пн.-чт. з 8.00 до 17.15, пт. з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

За інформацією управління у справах сім’ї, дітей та молоді, наразі до банку даних надійшло 400 заяв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто