Цінителям краси – дорога в боулінг!

IMG_2610

19 грудня, в День Святого Миколая, у болінг-клубі ТРК «Європа» нагороджували переможців конкурсу дитячого малюнка «Краса Божого світу». Організував конкурс Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».

Конкурс дитячого малюнка до Дня Святого Миколая ВБФ «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, проводить вже кілька років поспіль. І щоразу кількість учасників у ньому зростає, а якість робіт – все більше вражає. Цього разу організатори отримали понад 200 малюнків! Діти зображували родину, місто, змальовували біблійні сюжети та дружбу – словом, усе, що вони вважають прекрасним у цьому світі.

IMG_2555

У день Святого Миколая авторів найкращих робіт у трьох вікових категоріях: 5-8, 9-12 та 13-17 років,  запросили на урочисту церемонію нагородження до боулінг-клубу ТРК «Європа», де дітей чекали дипломи, набори для творчості й солодкі подарунки, а також смачна піца від шеф-кухарів закладу та безліч позитивних емоцій від ігри в боулінг.

IMG_2590
– Конкурс малюнка ми проводимо вже не вперше, адже піклування про дітей – один із основних напрямків роботи нашого Фонду. Ростіть здоровими, успішними та впевнено дивіться у майбутнє. А ми зробимо для цього все, що в наших силах! – йшлося у вітальній листівці Почесного Президента Володимира Матицина до учасників конкурсу.
У підсумку свята на дітей чекав ще один приємний момент – визначення кращої команди та кращого гравця боулінг-турніру . Найвлучнішим того дня виявився Антон Матусєв, який прийшов до боулінг-клубу забрати нагороди для своєї сестри (Дар’я Матусєва отримала приз глядацьких симпатій конкурсу малюнка – авт.), а став свого роду «Наполеоном», бо прийшов, отримав, переміг!

IMG_2539

Світ прекрасний!

Гран-Прі конкурсу отримала учениця школи № 10 – 12-річна Ліза Невмивака. Для дівчинки це стало справжньою несподіванкою, адже малюванням вона захопилася лише цього року. Й одразу такі успіхи!

– У вересні я пішла навчатися до художньої школи, раніше до цього не малювала, – зізнається Ліза. – У своїй роботі я зобразила церкву, яка знаходиться у двох порах року та доби одночасно: з одного боку ніч та зима,  а з іншого – весна та день. Цим я хотіла показати, що світ завжди прекрасний, у будь-яку пору року. І що цю красу, створену Богом, треба цінувати.

IMG_2518

Янгол, що приносить добро

У наймолодшій віковій категорії «5-8 років» найвищу оцінку журі присудило роботі 7-річної Яни Антипової. І, що цікаво, художньою справою вона теж захопилася нещодавно: у цьому році.

IMG_2605

– Я намалювала янгола, який ліпить сніговика й приносить людям добро, – розповідає дівчинка про свою роботу. – Малювати мене навчають у художній школі. Спершу мене туди водив тато, а потім я почала ходити сама.

IMG_2480

Валентина Русакова, директор ЦБС для дітей:

– Робити добро безкорисно, нічого не очікуючи натомість для родини Матициних – Володимира Митрофановича та Тетяни Юріївни – стало душевним покликанням. Щороку вони поповнюють дитячі бібліотеки Кременчука новими книгами. А завдяки комп’ютерній та мультимедійній техніці, теж подарованій Фондом «Джерело Дніпра», ми отримали можливість проводити для наших читачів масові заходи високого рівня. Від імені всього нашого колективу висловлюємо родині Матициних велику вдячність – це люди з великої літери та справжні патріоти нашого міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто