Цієї неділі, 2-го червня, в Кременчуці відбудуться проміжні вибори депутата Автозаводської районної ради

У зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень Ігоря Митюка, 2-го червня відбудуться проміжні вибори депутата Автозаводської райради на виборчому окрузі №9.
Кандидатами у депутати районної ради зареєстровано п’ятьох кременчужан. Згідно закону, висувати їх могли тільки місцеві партійні організації. За даними районного виборчкому, боротися за депутатський мандат на окрузі будуть:
– Михайло СТАРИК, приватний підприємець – від партії «РІДНЕ МІСТО»;
– Дмитро Боярський, майстер ВПУ №7 – від ВО «Батьківщина»;
– Наталія Фоміна, медсестра в/ч А1546 – від партії «Вітчизна»;
– Ігор Корнійчук, начальник дільниці КФ «Полтаваобленерго» – від ВО «Свобода»;
– Олександр Штефан, директор ТОВ «НПФ «Алькон» – від Народної партії
Варто зазначити, що кандидат від «РІДНОГО МІСТА» Михайло СТАРИК балотувався по цьому округу на виборах восени 2010 року. Тоді для перемоги над Ігорем Митюком йому не вистачило декілька голосів.
Нагадаємо, що депутатських повноважень Ігоря Митюка, який обирався від ВО «Батьківщина», позбавили ще 28 березня на сесії Автозаводської райради. Його колеги-депутати одноголосно проголосували за це після отримання рішення Полтавського апеляційного суду, який залишив без змін вирок Автозаводського райсуду від 15 листопада 2012 року.
Нагадаємо, що Ігоря Митюка засудили до 1,5 років обмеження волі за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 1 ст. 122 КК «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» та ч. 1 ст. 296 КК «Хуліганство» за те, що у серпні 2012 року під час засідання сесії райради він ударив свого колегу та однопартійця Сергія Гаріфова кулаком в обличчя та зламав йому щелепу.
Виборчий округ №9 включає у себе виборчі дільниці, розміщені у ЗОШ №28 та ліцеї №30.

Залишити відповідь