Цього року кількість власників електромобілів на Полтавщині зросла майже в 4 рази

За січень-липень 2017 р. на Полтавщині зареєстрували у 3,7 рази більше електрокарів, аніж у січні-липні 2016 р.. Так, за даними регіонального Сервісного центру МВС у Полтавській області,  за 7 місяців 2016 р. на Полтавщині зареєстрували 13 транспортних засобів, які можуть пересуватися за допомогою лише заряду акумулятора, та гібридів – авто, які споживають як пальне, так і електроенергію. З них електромобілів – лише 8. Зауважимо, що всі 8 машин мають одну марку – «Nissan Leaf». У свою чергу гібридів зареєстрували 5. Серед них зустрічалися і «Lexus», і «Toyota», і «Honda».

У січні-липні 2017 р. кількість зареєстрованих машин зросла від 13 до 56. З них 35 одиниць – це гібриди, а 21 – електрокари. Варто зазначити, що  автовласники, окрім «Nissan Leaf», обирали ще й «BMW», «Tesla», «Ford», «Mercedes» та «Volkswagen».

Варто зазначити, що кількість автотранспорту з електродвигунами, в Україні збільшуєтьяс щороку. Так, за інформацією Головного Сервісного центру МВС України, у першому кварталі 2017 р., у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р., кількість зареєстрованих автівок зросла майже вдвічі – з 294 до 620 одиниць.

За матеріалами ЕнергоЛайф.інфо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто