Цього року кількість власників електромобілів на Полтавщині зросла майже в 4 рази

За січень-липень 2017 р. на Полтавщині зареєстрували у 3,7 рази більше електрокарів, аніж у січні-липні 2016 р.. Так, за даними регіонального Сервісного центру МВС у Полтавській області,  за 7 місяців 2016 р. на Полтавщині зареєстрували 13 транспортних засобів, які можуть пересуватися за допомогою лише заряду акумулятора, та гібридів – авто, які споживають як пальне, так і електроенергію. З них електромобілів – лише 8. Зауважимо, що всі 8 машин мають одну марку – «Nissan Leaf». У свою чергу гібридів зареєстрували 5. Серед них зустрічалися і «Lexus», і «Toyota», і «Honda».

У січні-липні 2017 р. кількість зареєстрованих машин зросла від 13 до 56. З них 35 одиниць – це гібриди, а 21 – електрокари. Варто зазначити, що  автовласники, окрім «Nissan Leaf», обирали ще й «BMW», «Tesla», «Ford», «Mercedes» та «Volkswagen».

Варто зазначити, що кількість автотранспорту з електродвигунами, в Україні збільшуєтьяс щороку. Так, за інформацією Головного Сервісного центру МВС України, у першому кварталі 2017 р., у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р., кількість зареєстрованих автівок зросла майже вдвічі – з 294 до 620 одиниць.

За матеріалами ЕнергоЛайф.інфо

 

Залишити відповідь