Цього року на темних вулицях Кременчука обовязково буде світло

На 1,337 млн грн пропонують депутатам міськради збільшити фінансування міської програми «Світло» на 2016-2020 рр. Торік не всі заходи, заплановані програмою на 2016-ий, були виконані через брак коштів у бюджеті, наразі їх планують реалізувати в поточному році, але для цього потрібні додаткові гроші. Означене питання виноситься на розгляд сесії Кременчуцької міської ради 2 березня.

 

 

 

 

  2 березня на сесії Кременчуцької міської ради депутати мають внести зміни у фінасування Програми “Світло”. 

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення щодо збільшення фінансування міської Програми розвитку зовнішнього освітлення  м. Кременчука «Світло» на 2016-2020 рр.»,  упродовж минулого року розробка проектно-кошторисної документації та виконання робіт з капітального ремонту мереж зовшінього освітлення міста виконувалось у відповідності до Програми «Світло» згідно з затвердженими асигнуваннями з міського бюджету, але за браком коштів реалізувати всі розроблені проекти у 2016 р. не було можливості, тому їх виконання перенесено на 2017 рік.

Отже, в Програму вносяться зміни, зокрема, в розділи щодо її фінансового забезпечення. А серед незробленого в 2016 р. і пересененого на 2017-ий, освітлення наступних вулиці:

– вул.Бригадна з провулками,

– вул.Володимира Вернадського (колишня вул. Червонофлотська),

– вул. Портова,

– вул.Деповська, вул.Фурштадська, пров.Сковороди пров.Столярний,  туп.1-й Деповський, туп.2-й Деповський,

– вул.Салганна,

– вул.Шишкіна з прилеглими провулками,

– вул.Рєпіна з прилеглими провулками,

– вул.Генерала Ірінєєва,

– пров. Марини Раскової,

– вул.Європейська (колишня  вул.Щорса),

– пров.Арсенальний,

– пров. Новохатька, Уляни Громової, провулок Січовий та провулок Олександра Олеся,

– вул. Дніпровська,

– квартал 287 від буд № 65 просп.Лесі Українки до

вул. Комінтерна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто