Цьогоріч перейменували вулиці, в 2017-му перейменують зупинки громадського транспорту

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко повідомив, що з початку нового року в  місті розпочинається процес з перейменування зупинок громадського транспорту. Будуть змінено застарілі назви зупинок і ті, що підпадають під дію закону про декомунізацію. Свої пропозиції щодо перейменувань кременчужани зможуть залишати на сайті Кременчуцької міської ради.

  За словами секретаря міськради Юрія Гриценка, в січні 2017 р. на сайті Кременчуцької міськради відкрити програму щодо голосування мешканців за назви зупинок.

Як зазначив 28 грудня на нараді з перейменування зупинок громадського транспорту секретар ради Юрій Гриценко, в Кременчуці сьогодні налічується близько 360 зупинок, деякі з них мають застарілі назви, а в деяких взагалі по кілька назв.

Наприклад, зупинку «Меморіал «Вічно живим» називають і «Палац культури «КрАЗ» і «МакДональдс». Або зупинка «Міський сад». Дехто називає її «Сквер «Космос» чи «Електростанція».

Отже, на нараді було вирішено в січні 2017 р. на сайті Кременчуцької міськради відкрити програму щодо голосування мешканців за назви зупинок, кременчужани також зможуть внести свої пропозиції. Невдовзі міськвиконом оголосить координати і телефони, за якими також можна буде надсилати свої пропозиції.

Залишити відповідь