Цьогоріч перейменували вулиці, в 2017-му перейменують зупинки громадського транспорту

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко повідомив, що з початку нового року в  місті розпочинається процес з перейменування зупинок громадського транспорту. Будуть змінено застарілі назви зупинок і ті, що підпадають під дію закону про декомунізацію. Свої пропозиції щодо перейменувань кременчужани зможуть залишати на сайті Кременчуцької міської ради.

  За словами секретаря міськради Юрія Гриценка, в січні 2017 р. на сайті Кременчуцької міськради відкрити програму щодо голосування мешканців за назви зупинок.

Як зазначив 28 грудня на нараді з перейменування зупинок громадського транспорту секретар ради Юрій Гриценко, в Кременчуці сьогодні налічується близько 360 зупинок, деякі з них мають застарілі назви, а в деяких взагалі по кілька назв.

Наприклад, зупинку «Меморіал «Вічно живим» називають і «Палац культури «КрАЗ» і «МакДональдс». Або зупинка «Міський сад». Дехто називає її «Сквер «Космос» чи «Електростанція».

Отже, на нараді було вирішено в січні 2017 р. на сайті Кременчуцької міськради відкрити програму щодо голосування мешканців за назви зупинок, кременчужани також зможуть внести свої пропозиції. Невдовзі міськвиконом оголосить координати і телефони, за якими також можна буде надсилати свої пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто