Тут стають козаками!

Вручення подарунків учням посвяченим у козакиШкола № 24 – справжня козацька республіка! 11 жовтня вона знову поповнилася козацькою братією: тут пройшло традиційне посвячення у козаки.

Про славетні подвиги козаків учні школи № 24 знають добре, адже щороку вони самі проходять посвячення у козаки. І нехай у них немає оселедців, проте у кожного є свій девіз і власна назва: «Козацьке братство», «Воля», «Чураївна», «Краяни» тощо. Щороку старші козаки надають згоду прийняти до своєї козацької республіки молодших – таким чином козацька слава школи не вичерпується. Другокласників традиційно посвячують у козачата, а дев’ятикласників – у козаки. Так було й цього разу. Діти хором присягнули дотримуватися козацьких законів та звичаїв, і відчувалося, що вони дійсно пишаються званням козака. Привітати школярів зі святом традиційно завітали представники козацької організації «Спадкоємці Богдана Хмельницького» та громадської організації «Рідне місто», яка бере участь в урочистій посвяті в козачата вже не перший рік. Заступник виконавчого директора ГО «Рідне місто» Володимир Метель передав присутнім вітання від депутата міської ради Юрія Гриценка й зазначив, що організація підтримуватиме школу й надалі у проведенні подібних заходів. А також він вручив козачатам і козакам, які прийняли присягу, солодкі подарунки.

Готуємося до ювілею

ЗОШ № 24 – найстаріша у Кременчуці. Як зазначив директор школи Валерій Фофанов, у стінах навчального закладу навчалося багато козаків, а посвята в козачата – це вже традиція. Вже наступного року школа № 24 святкуватиме 130-річний ювілей, тож цьогоріч тут планують завершити оформлення шкільного музею.

                                                                   Директор ЗОШ №24 Фофанов В.А. привітав учнів із святом Покрови   Виконання Гімну Козацької респупліки ЗОШ №24                                             Представник ГО Рідне місто Метель В.О. вручає подарунки козачатам                                           Прийняті у козачата учні 2-х класів отримали подарунки                                                                                                                                          

Учні 9-го класу посвячені у козаки  Отаман козацкої організації Спадкоємці Б.Хмельницького Басаргін Василь Михайлович                                                        Змагання козаків

Залишити відповідь