У березні кременчужани отримають менші рахунки за опалення

До 20 лютого в Кременчуці планують завершити  процес оснащення 50% житлового фонду  загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії. Як зазначають у мерії, це дозволить кременчужанам сплачувати за тепло менші суми.

 

 

 

 

 Мешканці в багаквартирних будинків без лічильників сплачуватимуть за тепло на основі середніх показників споживання теплоенергії у будинках з приладами обліку.

 

Нагадаємо, що в листопаді 2016 р. уряд видав постанову, згідно з якою вартість опалення для споживачів-мешканців багаквартирних будинків, де відсутні прилади обліку теплової енергії, визначається на підставі середньозважених показників споживання теплової енергії в тих будинках, де такі лічильники є. Але це можливо лише за умови, що понад 50% будинків населеного пункту оснащені приладами обліку тепла.

Після ухвалення цієї постанови міська влада Кременчука активно розпочала роботу зі встановлення лічильників у багатоповерхівках, аби досягти 50 % бар’єру. І, здається, означена мета вже близько.

13 лютого на щотижневій  апаратній нараді заступник міського голови Валерій Декусар повідомив, що до 20 лютого 50% житлового фонду будуть забезпечені лічильниками. Разом із цим, як сподівається міська влада, кременчужани в березні отримають менші рахунки за тепло. А процес встановлення теплових лічильників у багатоквартирних будинках обіцяють продовжити, щоб охопити ними весь житловий фонд міста.

Залишити відповідь