У березні кременчужани отримають менші рахунки за опалення

До 20 лютого в Кременчуці планують завершити  процес оснащення 50% житлового фонду  загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії. Як зазначають у мерії, це дозволить кременчужанам сплачувати за тепло менші суми.

 

 

 

 

 Мешканці в багаквартирних будинків без лічильників сплачуватимуть за тепло на основі середніх показників споживання теплоенергії у будинках з приладами обліку.

 

Нагадаємо, що в листопаді 2016 р. уряд видав постанову, згідно з якою вартість опалення для споживачів-мешканців багаквартирних будинків, де відсутні прилади обліку теплової енергії, визначається на підставі середньозважених показників споживання теплової енергії в тих будинках, де такі лічильники є. Але це можливо лише за умови, що понад 50% будинків населеного пункту оснащені приладами обліку тепла.

Після ухвалення цієї постанови міська влада Кременчука активно розпочала роботу зі встановлення лічильників у багатоповерхівках, аби досягти 50 % бар’єру. І, здається, означена мета вже близько.

13 лютого на щотижневій  апаратній нараді заступник міського голови Валерій Декусар повідомив, що до 20 лютого 50% житлового фонду будуть забезпечені лічильниками. Разом із цим, як сподівається міська влада, кременчужани в березні отримають менші рахунки за тепло. А процес встановлення теплових лічильників у багатоквартирних будинках обіцяють продовжити, щоб охопити ними весь житловий фонд міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто