У День Незалежності сквер «Жовтневий» перетвориться на осередок національної творчості

1

У День незалежності України сквер «Жовтневий» має перетворитися на виставкову залу та арт-студію майстрів пензля. За інформацією управління культури та туризму виконкому міської ради, 24 серпня зранку навколо музичного фонтану у сквері «Жовтневий» відкриється експозиція дитячих картин. Поряд із останніми буде організована виставка  й майстринь акварелі Зої Овраменко та Оксани Бойко, які на очах кременчужан писатимуть морські пейзажі,  букети маків.

У день державного свята в  сквері «Жовтневому» також буде організована виставка малюнків студії  учасників «Маленький принц» із м. Полтави, а у всіх бажаючих  з’явиться  унікальна можливість стати моделлю художників-портретистів Надії Шацило, Юлії Прядко та Олега Леонова.

Низку творчих заходів продовжать майстер-класи з виготовлення витинанок. Цьому виду мистецтва навчатимуть викладач навчального центру «Лідер» Дмитро Король та його вихованці. Арт-студія  «Крок» із художницею Оленою Мокрою на алеях скверу  створюватимуть власну мапу України, наповнену символікою оберегів наших пращурів, виконуючи візерунки в двох кольорах: блакитним та жовтим.

Також до проведення святкової програми з нагоди  Дня незалежності України мають долучитися  колоритні пані з народного хору «Райське дерево» під керівництвом Світлани Потябіної. Вони співатимуть  давніх українських пісень.

Якщо ви мрієте стати митцем, опанувати будь-який вид мистецтва або просто помилуватися прекрасним, то 24 серпня, у День незалежності України, творча спільнота Кременчука запрошує вас відвідати  сквер «Жовтневий» та стати учасником проведення мистецьких заходів.

Залишити відповідь