У День Незалежності сквер «Жовтневий» перетвориться на осередок національної творчості

1

У День незалежності України сквер «Жовтневий» має перетворитися на виставкову залу та арт-студію майстрів пензля. За інформацією управління культури та туризму виконкому міської ради, 24 серпня зранку навколо музичного фонтану у сквері «Жовтневий» відкриється експозиція дитячих картин. Поряд із останніми буде організована виставка  й майстринь акварелі Зої Овраменко та Оксани Бойко, які на очах кременчужан писатимуть морські пейзажі,  букети маків.

У день державного свята в  сквері «Жовтневому» також буде організована виставка малюнків студії  учасників «Маленький принц» із м. Полтави, а у всіх бажаючих  з’явиться  унікальна можливість стати моделлю художників-портретистів Надії Шацило, Юлії Прядко та Олега Леонова.

Низку творчих заходів продовжать майстер-класи з виготовлення витинанок. Цьому виду мистецтва навчатимуть викладач навчального центру «Лідер» Дмитро Король та його вихованці. Арт-студія  «Крок» із художницею Оленою Мокрою на алеях скверу  створюватимуть власну мапу України, наповнену символікою оберегів наших пращурів, виконуючи візерунки в двох кольорах: блакитним та жовтим.

Також до проведення святкової програми з нагоди  Дня незалежності України мають долучитися  колоритні пані з народного хору «Райське дерево» під керівництвом Світлани Потябіної. Вони співатимуть  давніх українських пісень.

Якщо ви мрієте стати митцем, опанувати будь-який вид мистецтва або просто помилуватися прекрасним, то 24 серпня, у День незалежності України, творча спільнота Кременчука запрошує вас відвідати  сквер «Жовтневий» та стати учасником проведення мистецьких заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто