У День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни  до «Вічного вогню» поклали квіти

22 червня в Україні – День скорботи. 76 років тому фашистські загарбники прийшли на українську землю. Мільйони наших співвітчизників загинули у тій накривавішій в історії людства війні. Німецька окупація в Кременчуці тривала з серпня 1941 р. по вересень 1943 р. На території міста знаходилось кілька концтаборів для військовополонених та цивільного населення, в яких було закатовано понад 100 тис. людей. Нині, вшановуючи пам’ять жертв війни, крменчужани поклали квіти до меморіалу «Вічно живим», що зведений на місці найбільшого з кременчуцьких концтаборів.

 

 

На честь подвигу нашого народу, здійсненого в роки жорсткої боротьби з фашизмом, пролунав військовий салют. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

 

Участь в урочистому покладанні квітів до «Вічного вогню» взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники, депутати міськради,  голова представники ветеранських організацій, промислових підприємств, пересічні громадяни.

 

 

 Память загиблих у Другій Світовій війни вшанували й представники Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів “Бойове братство”.  На фото: заступник голови організації Олександр Коваленко (ліворуч) та один із побратимів, учасник бойових дій Іван Піпша. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто