У День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни  до «Вічного вогню» поклали квіти

22 червня в Україні – День скорботи. 76 років тому фашистські загарбники прийшли на українську землю. Мільйони наших співвітчизників загинули у тій накривавішій в історії людства війні. Німецька окупація в Кременчуці тривала з серпня 1941 р. по вересень 1943 р. На території міста знаходилось кілька концтаборів для військовополонених та цивільного населення, в яких було закатовано понад 100 тис. людей. Нині, вшановуючи пам’ять жертв війни, крменчужани поклали квіти до меморіалу «Вічно живим», що зведений на місці найбільшого з кременчуцьких концтаборів.

 

 

На честь подвигу нашого народу, здійсненого в роки жорсткої боротьби з фашизмом, пролунав військовий салют. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

 

Участь в урочистому покладанні квітів до «Вічного вогню» взяли міський голова Віталій Малецький, його заступники, депутати міськради,  голова представники ветеранських організацій, промислових підприємств, пересічні громадяни.

 

 

 Память загиблих у Другій Світовій війни вшанували й представники Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів “Бойове братство”.  На фото: заступник голови організації Олександр Коваленко (ліворуч) та один із побратимів, учасник бойових дій Іван Піпша. 

 

Залишити відповідь