У День Соборності в Кременчуці пройде ряд заходів

До Дня Соборності та Свободи України та Дня пам’яті Героїв Крут у місті Кременчуці планується провести ряд заходів. У навчальних та позашкільних закладах міста будуть організовані «круглі столи», тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, осмислення історичного досвіду боротьби українців за свободу, незалежність, державність. Культурно-масові заходи та виставки-перегляди літератури  відбудуться у філіях «Централізованої бібліотечної системи для дорослих» та  «Централізованої бібліотечної системи для дітей».

22 січня о 10 годині відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди  Дня Соборності та Свободи України  за участю керівників міста, депутатів різних рівнів, представників партійних та громадських організацій.

Влада також звертається до керівників підприємств та організацій міста Кременчука в День Соборності та Свободи України розмістити на  будівлях своїх установ державні прапори. А до релігійних організацій – прохання провести  молитви за Україну та  панахиди за загиблими під Крутами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто