У День Соборності в Кременчуці пройде ряд заходів

До Дня Соборності та Свободи України та Дня пам’яті Героїв Крут у місті Кременчуці планується провести ряд заходів. У навчальних та позашкільних закладах міста будуть організовані «круглі столи», тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, осмислення історичного досвіду боротьби українців за свободу, незалежність, державність. Культурно-масові заходи та виставки-перегляди літератури  відбудуться у філіях «Централізованої бібліотечної системи для дорослих» та  «Централізованої бібліотечної системи для дітей».

22 січня о 10 годині відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди  Дня Соборності та Свободи України  за участю керівників міста, депутатів різних рівнів, представників партійних та громадських організацій.

Влада також звертається до керівників підприємств та організацій міста Кременчука в День Соборності та Свободи України розмістити на  будівлях своїх установ державні прапори. А до релігійних організацій – прохання провести  молитви за Україну та  панахиди за загиблими під Крутами.

Залишити відповідь