У госпіталі ветеранів відбувся святковий захід

Сьогодні у День визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників відбулися урочистості у госпіталі  ветеранів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил. Привітати літніх кременчужан, які наразі знаходяться на лікуванні у цьому закладі, завітали перший заступник  міського голови Віктор Калашник, народний депутат України Юрій Шаповалов, почесний громадянин Кременчука, президент всеукраїнського фонду «Джерело Дніпра», депутат обласної ради  Володимир Матицин, представники міської та районної рад, керівники промислових підприємств, спонсори закладу, тощо. Всі вони завітали на захід, щоб висловити слова щирої вдячності ветеранам і учасникам війни за ратні подвиги, здійснені ними на фронтах, у глибокому тилу ворога та  евакуації. Традиційно, кожен із гостей госпіталю прийшов на свято не з порожніми руками, оскільки допомагати ветеранам війни для них є важливим життєвим кредо. З нагоди 71-річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників перший заступник міського голови Віктор Калашник подарував шпиталю документи на оргтехніку, інші гості – подарункові набори, що знадобляться пацієнтам закладу під час лікування.

Квіти, персональні подарунки від спонсорів, солдатська каша  – все для того, щоб і перебуваючи на лікуванні, ветерани відчули свято.

За інформацією Кременчуцької міської ради

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто