У халепу зі Сковородою. У Кременчуці з’явилися фальшиві 500-гривневі купюри

Співробітники відділу грошового обігу НБУ в Полтавській області виявили в Кременчуці фальшиві банкноти номіналом 500 грн. Така купюра надійшла до відділу НБУ з Кременчуцької філії ПАТ «Приват Банк», де її вилучив з обігу і передав на експертизу в НБУ касир банківського відділення «Афіни».

Як повідомив прес-центр Кременчуцького міського відділу поліції, банкнота номіналом 500 грн ЛЗ 1538449 2011 року випуску було визнано фальшивою та вилучена з обігу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей).

Поліція Кременчука просить громадян повідомляти наявну інформацію про осіб, які виготовляють чи поставляють в Кременчук фальшиві гроші, за номером 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто