У Києві котів визнали частиною екосистеми міста, а в Кременчуці їх заганяють у притулок

Київська мерія визнала вуличних котів частиною екосистеми столиці. Нявчики виконують вкрай важливу функцію природну дератизацію – знищення гризунів, тож чиновники вирішили їх захистити від будь-якого жорстокого поводження та заборонили їх безпричинний вилов і вбивства. Більше того, столичні двірники тепер зобов’язані всіляко піклуватись про вуличних хвостатих. У Кременчуці ж теж є сердобольні громадяни, які підгодовують вуличних котів, але міська влада котів з вулиць прагне прибрати.

 

 

 

Свободу- котам!, – вирішили кияни й дозволили вуличним хвостатим вільно жити в підвалах та інших місцях їх постійного перебування.

Для безпритульних нявкунів на території КП «Спецсервіс-Кременчук»  створюють спеціальний притулок. Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міста Іван Москалик, притулок  запрацює нарикінці квітня. За його словами, наразі  у вольєрах комунального підприємства утримується рекордна кількість тварин -170. Це при тому, що вони розраховані для утримання вдічі меншої кількості тварин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто