У Києві котів визнали частиною екосистеми міста, а в Кременчуці їх заганяють у притулок

Київська мерія визнала вуличних котів частиною екосистеми столиці. Нявчики виконують вкрай важливу функцію природну дератизацію – знищення гризунів, тож чиновники вирішили їх захистити від будь-якого жорстокого поводження та заборонили їх безпричинний вилов і вбивства. Більше того, столичні двірники тепер зобов’язані всіляко піклуватись про вуличних хвостатих. У Кременчуці ж теж є сердобольні громадяни, які підгодовують вуличних котів, але міська влада котів з вулиць прагне прибрати.

 

 

 

Свободу- котам!, – вирішили кияни й дозволили вуличним хвостатим вільно жити в підвалах та інших місцях їх постійного перебування.

Для безпритульних нявкунів на території КП «Спецсервіс-Кременчук»  створюють спеціальний притулок. Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міста Іван Москалик, притулок  запрацює нарикінці квітня. За його словами, наразі  у вольєрах комунального підприємства утримується рекордна кількість тварин -170. Це при тому, що вони розраховані для утримання вдічі меншої кількості тварин.

 

Залишити відповідь